Arena’ya Yaya Yolu Yapılıyor


B_11412_B_10903_B_9478_b6061.jpg
Galatasaray Spor Kulübü, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’nın ulaşım problemlerinin çözümünde ilk adımı yaya yolu ile atıyor. Stadın tahliyesinde ana yol olarak kullanılan metroyu da rahatlatmayı hedefleyen yaya yolu Seyrantepe Köprüsü’ne bağlanacak.Yol, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi’nin koordinasyonunda, maliyeti Galatasaray Spor Kulübü tarafından karşılanarak yapılıyor. Hava koşulları elverişli olursa, yolun yapımının Spor Toto Süper Lig’in 10. haftasında Ali Sami Yen Spor kompleksi Türk Telekom Arena’da oynanacak Mersin İdman Yurdu maçına kadar tamamlanması hedefleniyor.Problemin çözümünde ve taraftarlarımızın stada ulaşımının rahatlatılması konusunda kulübümüze yardımcı olan Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı ve Koordinasyon Müdürlüğü’ne teşekkür ederiz.
 
Cevap: Arena’ya Yaya Yolu Yapılıyordaha yeni mi akıl ettiler bunu.. milletin birbirini ezip demirlerden atladığını görmüyorlar mıydı ?
 
Cevap: Arena’ya Yaya Yolu YapılıyorParasını biz verelim ,bundan sonra yapılacak her şeyin parasını biz verelim..Kaynak yok derseniz gelin bize kendi adıma 100 euro vermessem en adi şerefsizim..Yeterki bu adi haysiyetsizlere el açmayın artık..Ne yapılacaksa büyük Galatasaray Taraftarı hazır,kasaba minnet edeceğine şeyini kes ye demiş atalarımız..Dik duralım ,bu haramilere kendimizi ezdirmeyelim...
 
Cevap: Arena’ya Yaya Yolu YapılıyorYine biz oduyoruz, Adnan Polat Allah seni bildigi gibi yapsin. Nasil bir sozlesmeye imza attin? Zarardan baska birsey degilsin.Ulan ne zaman bu adam'in zararlarindan kurtulacagiz merak ediyorum. Neyse iyi olur, umarim 10. haftaya yetisir boylece daha cok insan gelir stada. Sirf su yol rezaleti yuzunden gitmeyen cok kisi var tahminimce.
 
Cevap: Arena’ya Yaya Yolu YapılıyorYine biz oduyoruz, Adnan Polat Allah seni bildigi gibi yapsin. Nasil bir sozlesmeye imza attin? Zarardan baska birsey degilsin.Ulan ne zaman bu adam'in zararlarindan kurtulacagiz merak ediyorum. Neyse iyi olur, umarim 10. haftaya yetisir boylece daha cok insan gelir stada. Sirf su yol rezaleti yuzunden gitmeyen cok kisi var tahminimce.Catiyi yapmaktan kurtulduk. Deprem meprem diye yirttik catidan. Devlet enayi degil. O parayi bi yerden cikartirlar.
 
Cevap: Arena’ya Yaya Yolu YapılıyorTebrikler kulübümüze uğraştı yaptırdı veya yapacak kendisi ama oldu ya..

Bunun bir şekli şemali yok mu nereye ne şekil yapılacak???
 
Cevap: Arena’ya Yaya Yolu YapılıyorAslanlı yol bu yeni yapılan yol mu olacak?Yeni stat yapıldı hiç bir özgün yanı yok.. Adnan Polat sağolsun....
 
Cevap: Arena’ya Yaya Yolu YapılıyorArkadaşlar stadı canlı olarak hiç görmedim,ulaşımın sıkıntılı olduğu söyleniyor kesin çözüm mü getirecek bu proje yoksa faydası mı olacak sadece?
 
Cevap: Arena’ya Yaya Yolu YapılıyorHerkes yol konusunda şikayetçi ama samimi söylüyorum Bursa maçı çıkışında hiç zorluk çekmedim.Zerre trafik yoktu.Maç çıkışında hazır bekleyen otobüse atladım 15-20 dakika içinde eve geldim. Çok abartılıyor,yok trafik felçmiş,yok ulaşım rezaletmiş.Yalan dolan.Ama metroyu bilmiyorum yalan söylemiyim.
 
Cevap: Arena’ya Yaya Yolu Yapılıyorİşin garibi maliyeti bizim üslenmemiz. O kadar tabela tantanası yapacağına GSGM yol yapılması için girişimde bulunsun, yürütmeyi hızlandırsın. Stadı bize sorunsuz teslim etsin, sonra tabela astırsın.
 
Cevap: Arena’ya Yaya Yolu YapılıyorYaya yoluna gidip asvalt dökmesinler...En azından parklarda bulunan parke taşlarından döşesinler de bir şeye benzesin.
 
Üst Alt