Arena’ya Yaya Yolu Yapılıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arena’ya Yaya Yolu Yapılıyor

Cevap: Arena’ya Yaya Yolu Yapılıyor

Yolun sonuna : Bu yol Galatasaray S.K tarafından yapımıştır tabelası asılsın...

Yok asılmayacaksa biz asarız taraftar olarak...

Bu stadımızın cok sıkıntılı biyer oldugu yok ulaşımı şoyle yolu boyle icerisi soyle diye diye abartılıyor.Gidin kendiniz gorun insanlar gitmesin diyemi medya tarafından pompalanıyor bu haberler acaba?

Bursa macında okadar rahattıki ulaşım hiçbir sıkıntı yoktu.Sadece cıkışta metro icinde biraz kalabalık oluyor oda merdivenlerin darlıgından.Stadımız temel olarak mukemmel icerisi dışarısı gayet guzel hiçbi sıkıntı yok.Turkiyedeki hiçbir statla kıyaslanamaz bile.Şoyle soyliym bizim stadta mac izlemek ayrı bir keyif.Milletin abartmalarına inanmayın gidin kendiniz gorun.Mukemmel bir stadımız var.Amaa yollar tamamlanmalı ve cıkışlar sadece metro yonunden yapılmamalı gerisi hikaye.

Bu stadımızın cok sıkıntılı biyer oldugu yok ulaşımı şoyle yolu boyle icerisi soyle diye diye abartılıyor.Gidin kendiniz gorun insanlar gitmesin diyemi medya tarafından pompalanıyor bu haberler acaba?

Bursa macında okadar rahattıki ulaşım hiçbir sıkıntı yoktu.Sadece cıkışta metro icinde biraz kalabalık oluyor oda merdivenlerin darlıgından.Stadımız temel olarak mukemmel icerisi dışarısı gayet guzel hiçbi sıkıntı yok.Turkiyedeki hiçbir statla kıyaslanamaz bile.Şoyle soyliym bizim stadta mac izlemek ayrı bir keyif.Milletin abartmalarına inanmayın gidin kendiniz gorun.Mukemmel bir stadımız var.Amaa yollar tamamlanmalı ve cıkışlar sadece metro yonunden yapılmamalı gerisi hikaye.

hic gitmedim, görmedim ama abartildigini düsünüyorum bende.

hele adamlar icin, o kadar büyük sorunlarin oldugunu asla inanmiyorum.

Herkezin gidip gormesi lazım.Gormedende soylenenlere inanmayın.He varmı ulaşım sorunu var ama cok fazla degil.Gecen ben kız arkadaşımla gittim bursa macına.Daha once samiyene goturemezdim istemezdi gelmek.Ama yeni stada hayran oldu mesela hiçbi sıkıntı yaşamadı keşke kombine alsaydık dedi yani:) Bizim stadın icindeki gorus acısı dunyada kac stadta vardır bilmiyorum nou campa gittim barnebauya gittm mac izlemeye onlarda sahaya kendini bukadar yakın hissetmiosn bizim stadta garip bişey var boyle icindesin gibi sahanın. Tabiki ingiliz stadları diceksin ama anfield road olsu stamford bridge hatta old traffordda bile bizim stattaki kadar rahat mac izleyemessn .Bence mukemmel bizim stat taraftarımızda sahip cıksın bukadar kotulenecek bişey yok.

bilmeden konuşma o zaman, git gör o zaman anlar ve inanırsın sorunun ne kadar büyük olduğunu, yağmurda çamurda dağ tepe çıkmak ne anlarsın..

Bu yolun giderlerini Gs kulubu karşılarsa,bu yoldan Gs kulubunun istemediği hiç kimse geçemez değil mi?

Bu yolun giderlerini Gs kulubu karşılarsa,bu yoldan Gs kulubunun istemediği hiç kimse geçemez değil mi?

Anayasayla belirlenmiş seyahat hakkı var

denmezki burdan geçme insanlara

sanmam

lakin özel mülkiyet kabul edilirse stadın için

iti var uğursuzu var belki maç günü dışı gelip geçme engellenebilir sınırlandırılabilir

tabi ya sorunsuz yolculuklar yapiyoruz mac cikisi. tabii demir parmakliklarin uzerinden atlayip 70 derece egimli tas ve toprak arazisini tirmanip yolda vasita bulabilirseniz. metroyla da giderim de mactan 15 dk once cikmam ya da 4 saat beklemem gerekir :eek:

Arena'dan;

Kadıköy'e

Bostancı'ya

Maltepe'ye

Kartal'a

Pendik'e

direkt araba gitmesi lazım. Yani bu güzergahta bir otobüs olursa 2 bin kişi daha rahatlar o çıkıştaki sıkışıklık.

Otobusler ve taksi mutlak lazim. Yollardan onemli bunlar cunku yollar zaten ozel araca hizmet ediyor. Trafik tikanikligi degil ki bu yollar esas sorun olsun. Esas sorun araci ile gelmeyenlerin tasinma cesitliligi. Suanda yaya yolu ile bu biraz duzene girer. Otobus guzergahlari da duzenlenirse sorun oldukca azalir, zaten her mac full olmuyor.

Otopark cikisinin da iki ayri cikisin kullanilmasi ile kolaylastirilmasi lazim , bursa macinda tekini kapanmislardi , yarim saatte anca bitti araclar.

bilmeden konuşma o zaman, git gör o zaman anlar ve inanırsın sorunun ne kadar büyük olduğunu, yağmurda çamurda dağ tepe çıkmak ne anlarsın..

Dağ tepe neden cıktın arkadaşım? ben hiç buyuk bi sorun yaşamadım şuana kadar.Kucuk sorunlar var ve bunlar gecici cozumlerle bile aşılır.Demekki sorun buyuk degil.

Otobusler ve taksi mutlak lazim. Yollardan onemli bunlar cunku yollar zaten ozel araca hizmet ediyor. Trafik tikanikligi degil ki bu yollar esas sorun olsun. Esas sorun araci ile gelmeyenlerin tasinma cesitliligi. Suanda yaya yolu ile bu biraz duzene girer. Otobus guzergahlari da duzenlenirse sorun oldukca azalir, zaten her mac full olmuyor.

Otopark cikisinin da iki ayri cikisin kullanilmasi ile kolaylastirilmasi lazim , bursa macinda tekini kapanmislardi , yarim saatte anca bitti araclar.

Hangi otopark bu? İspark gayet rahat bence fiyatta cok uygun diye dusunuyorum.Orda bi sıkıntı yok şu haliyle bile tozdan falanda yakınmasın kimse buyuk sorun diye:) Asıl olay otobus ve taksi ulaşımının iyi hale egtirilmesi cok rahatlar stat.

Hangi otopark bu? İspark gayet rahat bence fiyatta cok uygun diye dusunuyorum.Orda bi sıkıntı yok şu haliyle bile tozdan falanda yakınmasın kimse buyuk sorun diye:) Asıl olay otobus ve taksi ulaşımının iyi hale egtirilmesi cok rahatlar stat.

Stadin altindaki otoparki kast ediyorum. Bu otoparkin iki cikisi var ama cikislardan birisi rakip taraftarin cikis kapisinin orda , bu yuzden donem donem orasi kapatiliyor. Bunu diyorum

Üst Alt