Argoyla Aranız Nasıl ?


Argoyla Aranız nasıl???

A3A0725358F56E8C6831CD743AD0D6.gif
Gün içinde çok sık argo kullanmam

lakin argosuzda gün geçmez yani

sıkıntı stres vs

en çok kullandığımda ..............:)
 
Cevap: Argoyla Aranız Nasıl ?ben Galatasaraylıyım .. argonun yakınından geçtigim görülmemiştir ..
 
Cevap: Argoyla Aranız Nasıl ?Karşımdakine hiddetlendiğimde ona cevap veremeyecek hatta küfredecek cevaplar vermeye çalışırım...

Yani hönk durumunda kalıcak yada küfür edecek durumda...

Lakin en fazla hıyar yada maho diyebilirim...
 
Cevap: Argoyla Aranız Nasıl ?Lise koridorlarında her iki kelimeden birisi ' Anan ' :)

Gençliğin durumu çok kötü çook..
 
Cevap: Argoyla Aranız Nasıl ?Lise koridorlarında her iki kelimeden birisi ' Anan ' :)

Gençliğin durumu çok kötü çook..lisedeyken bizde küfür ederdik ama bizim zamanımızda analı bacılı kimse kimseye küfür edemezdi. Bazen otobüste falan denk geliyorum liselilere adam 2 cümle kuruyor arkasından anasının babasının hatırı soruyor. Birde karşılıklı gülüyorlar. Hey allahım ya.
 
Cevap: Argoyla Aranız Nasıl ?Türkiye'de argoyla arası iyi olmayan yoktur herhalde. Bayanların ağzından bile benim söylemeye utandığım sözleri duyabiliyorum.
 
Cevap: Argoyla Aranız Nasıl ?lisedeyken bizde küfür ederdik ama bizim zamanımızda analı bacılı kimse kimseye küfür edemezdi. Bazen otobüste falan denk geliyorum liselilere adam 2 cümle kuruyor arkasından anasının babasının hatırı soruyor. Birde karşılıklı gülüyorlar. Hey allahım ya.Aslında başlığı açarken bunu düşündüm

Gençlik nereye gidiyor?

ufak tefek argolar tabiki de

küfür hele ki manevi değerlere

çok vahim bir gençliğe doğru gidiyoruz

Aallah sonumuzu hayır eylesin.
 
Cevap: Argoyla Aranız Nasıl ?lisedeyken bizde küfür ederdik ama bizim zamanımızda analı bacılı kimse kimseye küfür edemezdi. Bazen otobüste falan denk geliyorum liselilere adam 2 cümle kuruyor arkasından anasının babasının hatırı soruyor. Birde karşılıklı gülüyorlar. Hey allahım ya.Aynen abi bana da bundan 1-1,5 sene önce biri gelse anama küfür etse kavga sebebiydi kesinlikle. Şimdi kimse için sorun bile degil.
 
Cevap: Argoyla Aranız Nasıl ?Onu bırakın, bu sene ilk defa dizilerde alelade küfür ediliyor ve ilk defa bu kadar çok kullanılıyor.

Amerikanvari dizilere özenti var....Saygının ilk öğretildiği ilkokullarda, öğretmenlerin elinden tüm yetkileri alındı.

Küçücük çocuklar artık öğretmenlerinden korkmuyor, çekinmiyor.

Bu ortamda her türlü küfürü öğreniyor ve ediyorlar.Birde, Kurtlar Vadisi sayesinde, küçücük çocuklara bu tarz işler öğretildi.

Ve hala bu dizi oynatılmakta. Yazık...
 
Cevap: Argoyla Aranız Nasıl ?Maç sırasında kendimi tutamadan ettiğim küfürler dışında asla ağzıma almam hatta arkadaşlara bile küfür ettirmiyorum yanımda onlar da alıştılar ve benim yanımda etmiyorlar küfür
 
Üst Alt