arif çelik | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

arif çelik

Durmadan usanmadan bizlere gazete kupürlerinden haberler sunan bir rdaşımız

Kendisine bu vesileyle teşekkürlerimi iletir başarılarının devamını dilerim

Üye olduğum ilk zamanlar her sabah Galatasaray ile ilgili gazete kupürlerini paylaşan biriydi. Güne onun mesajlarını okumadan başlamazdık. Özledik o günleri.

Okundu hissi insana motivasyon kazandırır. Okunmuyorsa bir insan paylaşım yapmaktan geri durabilir.

Kendisine soralım @Arif Çelik neden gazete kupürlerini paylaşmayı bıraktın?
Belki de artik gazete kupuru okumaktan vazgecmistir ve hosuna gitmiyordur

Toplum baskisi ve kendi begenileriyle insanlarin hobilerini yonetme hakkini kendinde goren, insanlari baskilayan senin gibiler yuzunden baskalari icin yasayan bir nesil var. Birak artik insanlarin pesini.

☆☆☆☆

Belki de artik gazete kupuru okumaktan vazgecmistir ve hosuna gitmiyordur

Toplum baskisi ve kendi begenileriyle insanlarin hobilerini yonetme hakkini kendinde goren, insanlari baskilayan senin gibiler yuzunden baskalari icin yasayan bir nesil var. Birak artik insanlarin pesini.

☆☆☆☆
Ruhunda bir rahatsızlık mı var? Baskı mi ne baskısı? Eskiden paylaşıyor artık paylaşmıyor. Sebebini sordum sadece. Bugün sabah Galatasaray haberleri okurken aklıma geldi.

Ruhunda bir rahatsızlık mı var? Baskı mi ne baskısı? Eskiden paylaşıyor artık paylaşmıyor. Sebebini sordum sadece. Bugün sabah Galatasaray haberleri okurken aklıma geldi.
Basit bir konuyu bile kendi hayal dunyanda olusturdugun begeni kulturunle bagdaslastiran ve bunun uzerinden forum uyelerini igneleyen yorumlar atan sensin ama ruhunda rahatsizlik olan benim oyle mi? Bu dayatmalarin yeri bu forum degil.

☆☆☆☆

Üst Alt