Aristide Bance Samsunspor'da


Samsunspor Futbol Kulübümüz, Birleşik Arap Emirlikleri 1. lig takımı Al-Ahli Dubai'den 1984 doğumlu Fildişi Sahilleri uyruklu Aristide Bance'i satınalma opsiyonlu olarak 1 yıllığına kiralamıştır. Camiamıza hayırlı olsun.Samsunspor Kulübü
 
Cevap: Aristide Bance Samsunspor'daVay be, cok iyi adam almislar. Gecen sene arasira Mainz maclarini izlerdim ve hep bu adam benim gözüme carpardi. Keita'nin bir alt ve forvet versiyonu gibi bisey bu adam.
 
Cevap: Aristide Bance Samsunspor'daEdnan Sezgin çok iyi iş becermiş.Hiç abartmıyorum Fener'in aldığı adamı 2'ye katlar NET.
 
Cevap: Aristide Bance Samsunspor'daBance iki sene önce Almanyada Mainzin Flas isimlerinden biriydi. Para ugruna Arabistana gitmisti.

Kendisi cok güclü, teknik, kafatoplarindaki hakimiyeti cok iyi, son vuruslarida pek iyi. Aslinda komple bi forvet.

Kendini birakmadiysa eger Samsunu tek basina ligde tutar seneyede büyük takimlardan birine transfer olur.
 
Cevap: Aristide Bance Samsunspor'da[video=youtube;W86Klj22woQ]https://www.youtube.com/watch?v=W86Klj22woQ[/video][video=youtube;qgS5HYzDDdQ]https://www.youtube.com/watch?v=qgS5HYzDDdQ[/video]2.gol Keita'yi hatirlatiyor insana. :(
 
Cevap: Aristide Bance Samsunspor'daAdnan Sezgin'in bize kastı vardı sanırım.Bu kadar övüldüğüne göre gerçekten iyi oyuncu galiba.
 
Cevap: Aristide Bance Samsunspor'daAlmanya Ligini izleyenler genelde Hakan Şükür stiline benzetiryordu.İlerde pres yapar,kafa vuruşları iyi,hızlı ve teknik.
 
Cevap: Aristide Bance Samsunspor'daSirf bu adam icin Samsun'un maclarini izlemeye calisacagim bu sezon. Umarim Cumartesi günü ilk 11'de baslar.
 
Cevap: Aristide Bance Samsunspor'dasezgin zaten bizdeyken bile başka takımlara kaliteli oyuncular öneriyordu bize gelince cacıktı
 
Cevap: Aristide Bance Samsunspor'dabu Bance, Mainz'da oynayan Bance mi ? Öyleyse helal olsun Samsun'a. İyi oyuncu almışlar...
 
Üst Alt