Arjantin 4-1 Güney Kore | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arjantin 4-1 Güney Kore | Maç Sonucu

2010_worldcup-logo

Argentina.png
Vs.png
South-Korea.png

175px-TRT_1_logosu.png

Cevap: Arjantin - Güney Kore | 17 Haziran | 14.30 | TRT 1

Bu maçı gündüz yapanı kınıyorum izleyemiyceğim.Elano konusunun kapanmasından daha büyük bir yıkım bu.

Arjantin kazanırsa da çok ama çok zor kazanır. Bence ya berabere ya da Kore alır.

Arjantin 3-2 alır diyorum. İki tane Messi atar, bir tane de Higuain. :) Geçen maçta Nijerya kalecisinin kurtarışları sebebiyle gol atamamıştı Messi. Güney Kore de iyi takım, iyi başladılar.

İçimden bir ses Arjantin bu kupayı alacak diyor... Özellikle İspanya'nın bugünkü maçından sonra sesler daha da arttı :) İspanya'nın kötü olmasından değil ki İspanya bence yine en iyi takım. Ama Arjantin'in şans yanında olacak.

İçimden bir ses Arjantin bu kupayı alacak diyor... Özellikle İspanya'nın bugünkü maçından sonra sesler daha da arttı :) İspanya'nın kötü olmasından değil ki İspanya bence yine en iyi takım. Ama Arjantin'in şans yanında olacak.

Ben başından beridir diyorumda millet bana; "Hayal kuruyoruyorsun" diyor. :)

Messi'nin şanssızlığını kırıp en az bir gol atacağını düşünüyorum.

2-0 veya 3-0 alır Arjantin.

Samuel, Demichellis, İnsua gibi üstadların olduğu defanstan bir şey mi olmaz? :) Sağ bek biraz aksıyor, onun dışında kapı gibi defans var.

Çok ağır defans . Nijerya maçında bile çok aksadı yarın İngiltere ,İspanya gibi takımlara oynadığında Rooney , Torres gibi forvetler olacak karşılarında .

Çok ağır defans . Nijerya maçında bile çok aksadı yarın İngiltere ,İspanya gibi takımlara oynadığında Rooney , Torres gibi forvetler olacak karşılarında .

İngiltere çokda iyi değil. Çok vasat oynuyorlar. İspanya'yı bugün gördük gerçi. Çok iyi top çeviriyorlar. Savunmayı geçemediler. Bu oyun yapısı ile benim favorim Arjantin. Başından beri söylüyorum. Bakalım. Yanılmam inşallah. Onun dışında G.Kore favorim benim. G.Kore takım oyunu oynuyor. Yetenekli oyunculara sahip. Oyun disiplininden uzaklaşmıyorlar.

Yine diyorum Arjantin´den bu defansla bir b.k olmaz .

Fikstürü incelemeni tavsiye ederim. İspanya ve Brezilya en kötü yarı finalde karşılaşacaklar ki bugün İspanya'nın kaybetmesiyle yarı final bile olmayabilir. Arjantin'in en büyük rakipleri bu 2 takım dersek bence hiç de sürpriz olmaz ...

İspanya grupta 2. olursa hemen karşılaşıyorlar ne yarı finali

arjantin kupayi kazanmak istiyorsa finalden önce kesin almanyayla karsilacak ya yari final yada ceyrek finalde

almanyayi yenerlerse kupayi alirlar

Arjantin'in hücumcuları adam gibi oynarsa da durdurabilecek defans hattı yok kusura bakma da.. Arjantin'in defansı iyidir ortasahası fena değildir hücumu mükemmeldir.. Kupayı kazandıracaksa hücum kazandırcak..

Üst Alt