Arjantin Futbol Federasyonu, Sampaoli'yi Kovdu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arjantin Futbol Federasyonu, Sampaoli'yi Kovdu!

Pelatih-Timnas-Argentina-Frustrasi-Usai-Anak-Asuhnya-Dihajar-Spanyol.jpg

Arjantin Milli Takımı'nda beklenen oldu! Arjantin'in başında Dünya Kupası'nda beklentilerin altında kalan teknik direktör Jorge Sampaoli kovuldu. Yerine Pablo Aimar'ın gelmesi bekleniyor.

2018 Dünya Kupası'nda son 16 turunu aşamayan Arjantin'de teknik direktör Jorge Sampaoli'nin görevine son verildi.

Lionel Messi önderliğinde zor da olsa gruplardan çıkmayı başaran Arjantin, turnuvada beklentileri karşılayamamıştı.

Maç içinde oyuncu değişikliği kararı almadan önce Messi'ye danıştığı iddia edilen Sampaoli eleştirilerin odak noktası olmuştu.

Sampaoli'nin yeni durağının Costa Rika olması, yerine ise Pablo Aimar'ın geçmesi bekleniyor.

Goal

Messi ve Arjantin sevdalısı olarak üzüldüm. Geldiğinde sevinmiştim çünkü önceki hoca rezaletti ve Sampaoli gibi hücum futbolu oynatan,agresif bir hocayla Dünya Kupası'nda özel bir takım yaratacak diye düşündüm ama olmadı.

Benim hala beğendiğim bir isim ama burada yapamadı. Ancak ülkede tek sorun Sampaoli değil o kesin. Çok sorun var orada.

bu arjantinde trabzon gibi anasını satiyim

bu herifide sevemedim nedense arjantinli hikmet karaman

Hikmet Karaman: ''Arsenal ile hazırlık maçı yapacaktık. Maçtan evvel gittim Arsene Wenger'e, 'Çıkar tam kadronu da güçlerimizi görelim.' dedim. Tam kadro çıktılar, 4 tane attık.''

Kocaelispor 4-1 Arsenal (25 Temmuz 2001)

20882543_1880699055275450_7465176801597762933_n.png

Üst Alt