Arjantin'in Dünya Kupası Kadrosu Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arjantin'in Dünya Kupası Kadrosu Belli Oldu

Orta sahada Di Maria dışında hepsi hayal kırıklığı Türkiye nin Mehmet Topal Mustafa Sarp Selçuk Şahin vs.gibi bir orta saha.

Gago gibi cöpleri almis ama Pastore yok. Bu ne arakadas ya? Brezilya Lucas'i cagirmiyor, simdi de Arjantin Pastore'yi evde birakiyor.

2006 ve 2010'da çok daha güçlü kadrolarla gidip başarısız olmuşlardı. Bu kez kadro o kadrolara göre epeyce zayıf. Çok fazla beklentim yok ama kazanmalarını isterim..

Allahım yarabbim ya şu geri kafalı adamlar futbolu berbat ediyor. Willy Caballero en iyi kalecileri ama yok, Demichelis yok, en iyi sol bek Ansaldi yok, Cambiasso yok, Pastore yok, Tevez yok.. Maxi Rodriguez ve defansı okuyunca karnıma ağrılar girdi.

Pastore bu kadroda ne isi var allah askina,dogru hamle . ama Tevez olamliydi,zaten Tevez'te baska seyler var Palacionin yerine Tevez olabillirdi ama Tevez cok zor bir karakter gercekten. 1 Ay önce "Beni Dünya Kupasina almasa,Tatil yaparim bana ne" demisti.

Pastore bu kadroda ne isi var allah askina,dogru hamle . ama Tevez olamliydi,zaten Tevez'te baska seyler var Palacionin yerine Tevez olabillirdi ama Tevez cok zor bir karakter gercekten. 1 Ay önce "Beni Dünya Kupasina almasa,Tatil yaparim bana ne" demisti.

Juventus'a büyük kapak oldu yanlız. Tevez yok, Llorente'yi de kadrodan çıkarırlar. Pogba durmaz orada. Tek iyi yabancıları Arturo Vidal yani.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Tevez'in olmaması rezillik. Messi'de kötü bir sezon geçiriyor. Di Maria biraz bir şeyler yapabilir. Beklentileri fazla yüksek tutmamaları lazım.

Senelerdir adam gibi stoper çıkmadı Arjantin'den. Bizde hangi akla mantığa bakarak Burdisso'yu (Allahtan) kiraladık anlamak mümkün değil. Zaten ismi bizimle anıldığında Arjantin futbolunu yakından takip edenler bunu şaka olduğunu inanmak istediler. Adam kendi takımda bile forma giymiyordu. Neyse Cabellero'nun 3. kaleci olarak bile cağrılmaması tam bir skandal.

Senelerdir adam gibi stoper çıkmadı Arjantin'den. Bizde hangi akla mantığa bakarak Burdisso'yu (Allahtan) kiraladık anlamak mümkün değil. Zaten ismi bizimle anıldığında Arjantin futbolunu yakından takip edenler bunu şaka olduğunu inanmak istediler. Adam kendi takımda bile forma giymiyordu. Neyse Cabellero'nun 3. kaleci olarak bile cağrılmaması tam bir skandal.

Garay iyi Stoper aslinda,Madrid'te pek sans bulamadi ama Benfica da cok cok iyi oynuyor,tam bizim aradigmiz Adam.

Üst Alt