Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı

Cevap: Arjantinli Yıldız İçin Girişimler Başladı

+ Önümüzdeki yıl için çok iyi bir Sol Bek.

Herkesin es gectigi konu var oda bu sezon kanat degil Forvet oynamasi.

Bugune kadar yaklasik 100 lig maci oynamis Pana icin. Attigi gol saysii 12-13 :).

Ne olduda Leto, bir sezonda pana kariyerinden fazla gol atti? Cisse'nin yerine oynamaya basladi.

Leto bu sezonun basindan beri forvet mevkisinde oynuyor. Tum takim leto icin calisiyor. Attigi gol sayisinda haliyle oynadigi mac sayisindan fazla.

*Burak Yilmaz gibi devsirme bir forvet sebastian Leto. *

Bizim ihtiyacimiz once Sag kanat sonra ust duzey bir forvet.

işte ben skorer hücumcu diye buna derim 14 gol 7 asist

yiğit gökoğlan efendi 1 gol 0 asist

gece yattığında ben nasıl hücumcuyum la ben nerde yanlış yapıyorum diye düşünmesi lazım

Belki Riera'yi gonderip Letoyu aliriz, uzerine para verip takasla.

benim icime cok sinmedi ,daha once 5-6 macta izledim ; kanatta tercihim her zaman topu alip dikine giden seri adamlardir tipki Shakiri, Payet gibi

Adam ihtiyacımız olan 3 bölgeye transfer yapmış. Adnan Sezgin olmakla eleştirmek bence fazla ağır. Ayrıca Turgut Anteple anlaşmış. Sağ bek Sabriyi gördükten sonra Sağ bek Uğur Candır. Uygun fiyata glecek bir Kuyt Kazımdan sonra Şahinden inip Ferrariye binmeye benzer.

futbol literatüründe buna adnan sezgin tipi transfer sendromu deniyo

Adam ihtiyacımız olan 3 bölgeye transfer yapmış. Adnan Sezgin olmakla eleştirmek bence fazla ağır. Ayrıca Turgut Anteple anlaşmış. Sağ bek Sabriyi gördükten sonra Sağ bek Uğur Candır. Uygun fiyata glecek bir Kuyt Kazımdan sonra Şahinden inip Ferrariye binmeye benzer.

sağbek uğur uçar can değildir bence

hakan balta beğenilmiyosa uğur da beğenilmeyecek

sağbek eboueden sonra ancak ujfalusiye yakışır

turgut da asla bizim seviyemizde değil iyi olmuş antepe gittiği

kuyta ben de hayır demem ama daha genç bir alternatif varsa daha iyi olur

mesela letoyu tercih ederim

tamam takımdaki birçok kaliteli adam kuyt yaşlarında ama hepsini de yaşlı yaparsak denge bozulur

ve kuytun iyi olması adnn szgn tipi transfer olduğu gerçeğini değiştirmez :p

Tamam Berk Adnan Sezginlik yapma :)

sağbek uğur uçar can değildir bence

hakan balta beğenilmiyosa uğur da beğenilmeyecek

sağbek eboueden sonra ancak ujfalusiye yakışır

turgut da asla bizim seviyemizde değil iyi olmuş antepe gittiği

kuyta ben de hayır demem ama daha genç bir alternatif varsa daha iyi olur

mesela letoyu tercih ederim

tamam takımdaki birçok kaliteli adam kuyt yaşlarında ama hepsini de yaşlı yaparsak denge bozulur

ve kuytun iyi olması adnn szgn tipi transfer olduğu gerçeğini değiştirmez :p

Bu sezonki performansı ve istatistiklerinden sonra çok fazla burun kıvıran çıkacağını sanmıyorum ancak Leto'nun bu performansı göstermesi için Panathinaikos'un 3 sene beklediğini de göz ardı etmeyelim. Bu sezondan önceki sezonlarda bal yapmayan arıdan öteye geçebilmişliği pek yoktur. Bu sezonki istatistiklerine bakarsak kendisinden beklenen o patlamayı en nihayetinde gerçekleştirmiş, olur da alırsak kendisini umarım ki bu patlama sadece bu seneyle kalmaz, istikrar da tutturabilir. Bu arada dün yine gol atarak ligdeki gol sayısını 15'e çıkarmış (13 maçta).

Dün burda arkadaşlar konuşuyordu Leto gelsin diye, hemen haber yapmışlar. :)

Yunanistan'dan gelecek oyuncu kim olursa olsun iyi gözle bakamıyorum artık.İnşallah ilk tercihlerimizden değildir.

Bu Letoyu alirsak cok guzel olur.. Spikerlerin dedigi gibi.. Fuleli bi kanat oyuncumuz olur.. Adam yardiran cinsten.. isimize yarar gibi geliyor.. hatta onermistim bu ismi.. muthis bi adam..

Leto bu sezon cosuyor, 17 macta 16 gol 7 assist yapti galiba oyle okumustum. Tahminime gore 8 milyon euro civarinda bir parayi gozden cikarmak gerekecek, hatta Pana 10 milyon euro isterse bile sasirmam. Adam formda ve devre arasi kimse en iyi oyuncusunu satmak istemez yani ciddi bi bonservis bedeli isteyeceklerdir.

leto agirmis, bu yuzden ben istemiyorum bu transferi, benim gibi bu transferi istemeyenler sirayla arkama gecsinler, chiki chiki bom bom chiki chiki bom bom diye diye yavas yavas cikalim bu basliktan

leto agirmis, bu yuzden ben istemiyorum bu transferi, benim gibi bu transferi istemeyenler sirayla arkama gecsinler, chiki chiki bom bom chiki chiki bom bom diye diye yavas yavas cikalim bu basliktan

Kanatlara cok daha hızlı adamlar bendede kesinlikle katılıyorum ... Ayrıca shaqiridende ucuza gelecegini de sanmam

Üst Alt