Arjen Robben, FC Groningen'le Futbola Geri Döndü! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arjen Robben, FC Groningen'le Futbola Geri Döndü!

Arjen Robben, gelecek sezon futbola geri döneceğini ve Groningen forması giyeceğini açıkladı.

11ac2ff494e645a9836df16be1dc0aba.jpg

Bir ara cok cok iyiydi ama hem sakatliklar hem Messi ve Ronaldo'nun azmanligindan geri planda kaldi. Fakat kim Bayern'e git diye akil verdiyse tebrikler

Realin göndermesi hataydı aslında sırf Barcelona, Hollanda ekolü vs diye tüm Hollandalıları gönderdiler sadece Drenthe kalmıştı o da bek falan oynuyordu.

15e Sneijder 25e Robben gitti. Bayerne gitmeseydi keşke, Almanya ligini izlemediğimden onu izleme lüksünden mahrum kaldım. Über bir yetenek idi.

Realin göndermesi hataydı aslında sırf Barcelona, Hollanda ekolü vs diye tüm Hollandalıları gönderdiler sadece Drenthe kalmıştı o da bek falan oynuyordu.

15e Sneijder 25e Robben gitti. Bayerne gitmeseydi keşke, Almanya ligini izlemediğimden onu izleme lüksünden mahrum kaldım. Über bir yetenek idi.
En iyi zamanlarinda ronaldo ve messi seviyesine yakindi bence. Dedigin gibi über bir oyuncuydu her zaman hayranlikla izledim kendisini. Bu kadar sakatliklarla ugrasmasaydi cok daha büyük isler yapabilirdi

Üst Alt