arjen robben | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

arjen robben

y7y8ejeq.jpg
Duyduğuma göre bayernden yıllık 7m euro alıyormuş ve sözleşmesi 2016 da bitiyormuş şampiyon olursak hedefler büyücek ünal başgan çıldırt bizi :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Haberde guardiola 17 ribery-götze 12 alıomuş bence hakkı yeniyor sözleşme imzalamazsa atatürk havaalanında izdiham yaratır :)

Robben bize iyi gitmez, cok sakat hele türkiye liginde 1 mac var 3 mac yok demek tir. Bize ac adam, genc birisi lazigm. Bruma gibi adamlar

Ben Sampiyon olursak, Shaqiriyi zorlayalim yine derim. Bayernde yedek oyuncu konumundan hicbirzaman cikamayacagi bir gercek. Galatasaray gibi her yil SLde Grubtan cikmayi basarmaya baslayan bir takima, tabi biraz daha iyi ekonomik sunulmus sartlarla evet digecektir.

Dediğin doğru kardeşim bende ztn şampiyonlar ligi için düşündüm zaten bu senede şampiyon olup 4. yıldızı takarsak lig sıkar artık bizi :)

Mancini bu hatayi yapmisti Manchester City de, ilk zamanlar kaliteli ama problemi oyuncular almisti, ondan sonra vazgecti ve tek futbolu seven oyuncular aldi, ve sampiyon oldu.

müzmin sakat olan adama bu kadar para vermek sacma. o paraya ibra'yi zorlamak lazim. robben büyük oyuncu olabilir ama hemen hemen her ay sakat.

yok o kalsın bize seviye atlatcak kalitede değil mandzukic bence. drogbadan sonra eğer olursa zlatan yada balo iyi gider :D

Bende mandzukici cok begenmiyorum stil olarak ama takim oyunu müthis. Cok hirsli ve etkili.

Balotelliyi bende cok isterim ama maddi yönden bizi asar. Alabilecegimiz en iyi forvet mandzukictir bence.

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

düşünsenize brolar

--------Muslera-------

richards--vidic-semih--telles

-------melo----selçuk(iyibirselçukama)----

bruma----sneijder---robben

------dzeko--------

offf

Ben Sampiyon olursak, Shaqiriyi zorlayalim yine derim. Bayernde yedek oyuncu konumundan hicbirzaman cikamayacagi bir gercek. Galatasaray gibi her yil SLde Grubtan cikmayi basarmaya baslayan bir takima, tabi biraz daha iyi ekonomik sunulmus sartlarla evet digecektir.

Shaqırı de yıllık 2.5m euro kazanıo bayernde ki 3m e hayır diyeceğini sanmıyorum :)

Üst Alt