Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saçma - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saçma

Cevap: Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saç

2cdyayq.jpg

azizin manitaya laf yok beyler:)

Cevap: Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saç

renkdaş yardım istemiş biz konuyu dağıttık kusura bakmasın arkadaşa önerim samimi ol yeter

kız ,renkdaşın teklifini kabul ederse,renkdaşımız triplere hazır olsun,bazen insanın çıldırası geliyor

kız senle konuşunca saclarıyla oynuyorsa bilki senden hoşlanıyordur.:lol:

geçenlerde kızdan ayrılana çare bulmak için yazdık şimdi de kıza teklif etmek isteyene çare buluyoruz bi sonraki haftaya da ben bi konu açıcam orda da çözüm önerilerinizi bekliyorum

sakın buna aldanmayın çok yanlış babam bana derdi ki uykun gelince saçlarınla oynardın der şimdi hala biraz canım sıkılsa uykum gelse saçımla oynarım

ne bilim benimki böyle yapıyordu:D kızların sagı solu belli olmuyor demekki.

Vah lan gençliğe bak, müstakil evim olursa en az 5 metre duvar ördürcem :D

Üst Alt