Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saçma - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saçma

Cevap: Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saç

spor dışında moda,mutfak,forum oyunları gibi

Cevap: Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saç

Moda,mutfak vs....beni tanısan bu öneriyi yapmazdın bence:) ama zaten forumda pek kız yok

neden moda ve mutfağa karşımısın :D ben mesela forumu okuyup çıkıyorum sinema bölümüne yazdım birde temmuz ayında biraz yazım var o kadar , olsa güzel olurdu gibi geldi

niye karşı olayım değilim tabi ama böyle konu olursa ben ne yazıyım Mert'ten mükemmel kek tarifi mi diyim ne diyim

Søyle øneriler vermek gerekli herhalde yoksa diger turlu iliskileri falan sorgulamak ordan kendilerine øzguvenlerini saglattirmaya calismak cok ise yaramiyor herhalde. Recete gibi olmali sanirsam.

Eve davet et.

Surprizim var de.

Sonra mumlari giristen kucuk kirmizi mumlari oturacaginiz salondaki masaya kadar 30-40 cm araliklarla diz. Araya'da mumlarla seni seviyorum yaz. Gul yapraklari falan døk ortaya da. Sonra masaya da mumlar falan bul guzel bir sekilde dizayn et. Sonra bir arkadasina de evde dursun. Sifreli birsey bul eve gelmenize yakin bir zamanda mumlari yaksin ve ciksin. Sonra anahtari ver kapiyi ac de.

Sonra yemek yeyin masada. Sonra dansa kaldir fakat tum isiklar kapali sadece senin kirmizi mumlarin olmali. Dans et. Hic konusmasan da olur zaten :)

Bu iyi degil dersen yuzlerce fikir yaratilabilir. Bir kitap al. Sevdigi kitap tarzini bul. Sonra kitabin icine iyiki varsin yaz.

Yemek yemeye git sonra ciktiginda herkesin ortasinda bagirabildigin kadar seni seviyorum de.

Otobuse bin otobus kalabalik olsun orda de seni seviyorum diye.

Email yaz. Seni seviyorum de.

Mektup yaz.

Sirasina git birseyler kazi.

Evinin ønune git ciceklerden yuvarlak yap ara disari baksana de.

Misafirlige git cat kapi......... evde mi de niye derse seviyorum da askimi søylemeye geldim de. Hastane macerasi da olabilir sonunda.

Buz patenine gidin paten yapin orda benimle paten partneri oldugun gibi hayatimin da partneri olurmusun gibi bir seyler sacmala.

Bir cafeye gidin. Hic birsey demeden elini tut ya da de birseyler.

Siir oku ønunde diz cøkup Nazim'in bir siiri vardi ve sana demek istedigim en guzel søz henuz søylememis oldugum søz muydu ne gibi o siiri bul ve simdi sana en guzel søzu søyluyorum de birseyler de.

Cocuk parkina git salincakta salla o sirada kulagina birseyler fisilda.

^ dalga geçiyor tabiki :2aloh1:

Jumping yapin korkuyla sana sarilirken keske beni hic birakmasan de.

Zor birseyler de. Bu celiskili durumun ask baglantilarini ortaya cikartip diyalektik acidan yaklasip helozonik baglarini cøzumlersen sana olan sevgimi ifade edebilirim gibi ( aynen bu sekilde sacmala ) baktin ters tepki veriyor ben onu demek istemedim ki sen yanlis anladin ordaki su suna denk gelir falan de kafasini karistir.

Herkes cikma teklif ediyor ( sanirsam Turkiye'de bøyle herhalde ) eee biz neden farkli olalimki benimle cikar misin de.

Yagmurda yuru onunla neden islaniyoruz biz derse zaten ben askimdan sirilsiklam olmusum de.

Neden senle her karsilasmam da elim ayagima dolaniyor kendi varligimi bile unutuyorum de.

Insani insan olarak vareden asktir. Beni yeniden varettigin icin tesekkurler de.

Ask insanin hayatindaki renkleri degistirirmis sen de benim hayatimdaki renkleri degitirdin de.

Orta okuldayım 7 veya 6. sınıf olması gerek. Bir kız vardı o zamanlar, her ne kadar karşısında konuşamasamda baya hoşlanıyordum kızdan. Konuşamıyorum dediysem harbi harbi selam verse bile dilim tutuluyodu. Kız yari İngilizdi. İngilizcem şu an geliştiyse o zamanlardan kalma birşeydir bu. İnilizce şarkılar ezberlediğimi bilirim. Çocukluk işte. :)

O zamanlar bizim ev yüksek duvarlı bir yerdeydi 10-15 metre kadar, duvarın üst kısmında anayol vardi, alt kısmıda bizim sokaktı işte.

Her neyse bir gün, her gün olduğu gibi top peşindeyiz. Bir baktım o kız bana doğru geliyor, sarı saç, mavi göz salına salına geliyor. :) Zaten muhabbetimiz yoktu pek gittim saklandım, bir yandan da kıza açılma planları yapıyorum.Kız bir eve girdi bende o ara eve koştum kağıt ve kalem aldım. Annemin noldu? , nereye gidiyosun?? sorularına aldırış etmeden çıktım evden.

Bir heves kızı bekliyorum, kız girdiği evden çıktı. Bizim top oynadığımız alt sokaktan yürüyor sokak dediysem 500 metre falan rahat vardir sokak.

Ne yapıcam, ne edicem derken çıktım üst anayola arabalar vız vız geçiyor ama umurumda mı ki.Elimde kalem kağıt vardi ya, bunlarla duvarlara ( Seni Seviyorum) yazmak vardi aklımda ama olmadı o fikir. :)

Daha sonra yukardayım nası olsa diye düşündüm, aşağı sokaktan yürüyor kız, yazdım seni seviyorum yazısını (isim falan vermiyorum) ne b*ka yarıcaksa o yazı.

Sardım koca bi taşa sallıyorum aşağıya, büyük taş kullanmamın amacı istediğim yere taşı göndermek yani yazıyı. :) Kız aşağıda yürüyor ben yazıp yazıp taşla sallıyorum aşağıya (10-15 metreden düşen taşın ağırlığını düşünün.)

O 500-550 metrelik yol bitti. 10 civarinda Seni seviyorum yazısını hiçbir şekilde denk getirtemedim.Denkten kastım neyse artık. :) Bir halta yaramadı, gerçi görsede bi cacık olmazdı ya o kızdan. :) Şimdi şükrediyorum kazara kızın kafasını yarmadık diyerek. :)

Her neyse şimdi bunu neden anlattın diyeceksiniz, demem o ki akıllı ol böyle şeyler yapma çık karşısına adam gibi konus, hiçbir zaman karşındakinin insan olduğunu unutma senin benim gibi birşey oda, ne kadar gözünde büyütürsen karşındakini, o kadar karşısında küçülürsün.. bunuda unutma. :)

^

^ bunları dersen kızla cıkacagın varsada cıkamazsın reyis sabote ediyo seni muhtemelen :ask:

Ohoo adam 12'sinde yarin konusucam kızla demiş, biz burda ayın 15'i olmuş fikir söylüyoruz. Daha konuşamamıştır ya neyse. :D

konuyu açandan haber varmı

[video=youtube;fSQ3ggmm3vI]https://www.youtube.com/watch?v=fSQ3ggmm3vI&feature=youtu.be[/video]

kız arkadaşına nasıl çıkma teklif etcen oğlum insan arkadaşına o gözle bakar mı :(

Abi öyle deme gönül bu.

Aynı durum bendede var.

5 kişi takılırız biz normalde.

3 erkek 2 kız.

Ben ilk o sınıfa geldiğimde kızdan hoşlanıyodum sanki.

İkinci yıla geçtiğimizde kıza karşı bişeyler hissettiğimi fark ettim ama kimseye söylemiyodum.

Beraber takıldığım diğer arkadaşımda kızı seviyomuş. Söyledi herkese felan.

Bende kıza anlattım kendimi. Uzaklaşmadı sevgilisi olduğu halde yaklaştı bana.

Herşeyini bana anlatıyo benim yanıma geliyo felan.

Ama diğer çocuklar sanki sevdiğimi anlamışlar gibi kızgın bir gözle bakıyolar.

Ama boşver çokta fifi :D Onlar bilmicek zaten.

Ben kızı kendime aşık etmeye çalışıyorum bişeyler yaparak.

CSKA tribününe götürmüştüm bayağı eğlenmişti felan. Fenerli kendisi Galatasaray'lı yapmaya çalışıyorum bi yandanda.

Bi gün diyorum ellerini tutuyum sessiz bi yerde yüzyüzeyken anlatıyım herşeyi diyorum.

Ama olmuyo be abiii :D

Üst Alt