Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saçma | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saçma

Renktaşlar kız arkadaşıma cıkma teklif edicem ama benimle çıkarmısın demek saçma geliyor kıza çok değer veriyorum onunla konusmamı bekliyor yarın konusucam kızla çok dğer verdiğm için düzgün önerilerinizi bekliyorum renktaşlar....

Dipnot;konuyu açıcak yer bulamadım o yüzden buraya açtım..

Cevap: Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saç

Ellerini tut ve ellerini tutarak, gözlerinin içine bakarak seni seviyorum de...

Cevap: Arkadaşlar Kız Arkadaşıma Çıkma Teklif Edicem Ama Benimle Çıkarmısın Demek Saç

yemege davet et pat diye söyle senden hoslaniyorum diye

O degil de son zamanlarda bu tarz konular fazla cuvaldi forum da.

Yaz aylarina dogru insanlarin icinde bir hareketlenmeler basliyor heral.

İşte çıkma teklif etmekte zorlananlar için adım adım çıkma kılavuzu

1- Kendinizi cesaretlendirin ve rahat olun. 'Söylemesi kolay' diyebilirsiniz ancak hayatınız boyunca her gün aynanın karşısına geçip kendinizi iyi hissedeceğiniz zamanı bekleyemezsiniz.

2- Ona yaklaşmak için kendinizi motive edin. Kendinizi tanıtın ve etkileyici bir sohbet gerçekleştirin. Keyifli biri olduğunuz göstermek için yerli yersiz şakalar yapmayın, şakanızı en sona saklayın. Unutmayın, kadınlar eğlenceli erkeklerden daha çok hoşlanır.

3- Onunla flört edin. Ona doğrudan gidip çıkma teklif etme yerine onun arkadaş grubuna girin ve sizi fark etmesini sağlayın. Flört etmek çoğu insanın düşündüğünden daha kolaydır. Yüzde 80'i sataşma, şakalaşma ve kazara dokunmayla olur.

4- Ona iltifat ederek daha iyi hissetmesini sağlayın. Her kadın beğenilmekten hoşlanır. Ancak aptal bir çocuk gibi değil, onu beğenen bir erkek gibi iltifatlarda bulunun. Bazı kadınlar vücutları dövme kaplı erkeklerden hoşlanabilir ancak onun kalbini güzel şeylerle de kazanabilirsiniz.

c_ferrero_33610.jpg

ona küçük sürprizler yap bence:eek:

Sadece ona değer verdiğini söyle.. Seni anlayacaktır kesin. Yakınlaşırsa ne ala, yakınlaşmazsa zorlama.. Bekle biraz daha..

Geççç karşısına;

-Nasıl söylim bilmiyorum. Tapıyorum sana!! Hastayım de. Salih stayla.

[video=youtube;S8vempfWmYo]https://www.youtube.com/watch?v=S8vempfWmYo[/video]

3 tane daha var buna benzer video,bunlara çalışabilirsin :)

Kendi fikrime gelirsem sakın seni seviyorum filan deme,maksimum sevgi cümleciğin senden çok hoşlanıyorum filan olsun

Biyerlere gidelim mi,şu film çok güzelmiş beraber izleyelimmi gibi tekliflerler başlarsan gerisi zaten otomatikman gelecektir.Kendini kasmana gerek yok ;)

bu topik 45 sayfa olur

Kendi fikrime gelirsem sakın seni seviyorum filan deme,maksimum sevgi cümleciğin senden çok hoşlanıyorum filan olsun

Biyerlere gidelim mi,şu film çok güzelmiş beraber izleyelimmi gibi tekliflerler başlarsan gerisi zaten otomatikman gelecektir.Kendini kasmana gerek yok ;)

bu ne lan. biride olur valla diyor balıklama atlıyor:D

Renktaşlar kız arkadaşıma cıkma teklif edicem ama benimle çıkarmısın demek saçma geliyor kıza çok değer veriyorum onunla konusmamı bekliyor yarın konusucam kızla çok dğer verdiğm için düzgün önerilerinizi bekliyorum renktaşlar....

Dipnot;konuyu açıcak yer bulamadım o yüzden buraya açtım..

Öncelikle hiç bir kıza haddinden fazla değer verme. Kızlar verilen değeri pek anlamazlar. Verdiğin değeri ne yazıkki kendinden veriyor oluyorsun kızlara. Yani sen ne kadar değer verirsen kendi değerin o kadar azalıyor kızın gözünde. Öncelikle bunu söyleyebilirim sana.

Tavsiye edebileceğim bir konuşma yok. Zaten spontane olarak gelişecektir konuşman.

"Senin haline üzülüyorum" de mesela. "Niye?" diye soracaktır eminim. " Niye olacak bu kadar güzelsin, bu kadar zekisin. Sende benim gibi birisinin hayatında olmasını hakediyorsun" de :) Sonra şamarı yapıştırsın suratına :)

Neyse kardeşim. Sen git kendin ol. Ne istiyorsan onu söyle sadece. Ama ilk paragrafta söylediklerimi sakın unutma.

bende kucuk bir girdi yapıyım madem ;

1. kendine guvenli ol, ne soyleyeceginin onemi yok

2. kız seni begeniyorsa kavga kufur etsenizde cıkarsın

3. kız seni begenmiyorsa oldugun yerde 1600 takla atsanda cıkamazsın

o yuzden rahat ol, kızın gozlerine bakarak konus yeter (konusmasan bile olur).

bende kucuk bir girdi yapıyım madem ;

1. kendine guvenli ol, ne soyleyeceginin onemi yok

2. kız seni begeniyorsa kavga kufur etsenizde cıkarsın

3. kız seni begenmiyorsa oldugun yerde 1600 takla atsanda cıkamazsın

o yuzden rahat ol, kızın gozlerine bakarak konus yeter (konusmasan bile olur).

Askerde söylenen bir sözü söyliyeyim. Komutanlarınızın yüzüne sevgi dolu bakın derler :) Dövecekmiş gibi bakma :)

ben elma sevmiyorum:)

Abi diğer rocco videolarını da izledim de bu Türk kızları hem bu kadar itici ve bakımsız hem de bu kadar havalı olmayı nasıl başarabiliyor anlamıyorum.:asd: Cidden Türk erkekleri çok yüz veriyor bunlara:.

bende hoslaniyorsan evet de, hoslanmiyorsan 60 sinav cek de, bak bakalim ne oluyor

[video=youtube;EW3mJYvngxg]https://www.youtube.com/watch?v=EW3mJYvngxg&feature=related[/video]

[video=youtube;5Wc3fNpSIm0]https://www.youtube.com/watch?v=5Wc3fNpSIm0&feature=related[/video]

:D:D

hiç uzatma panpa direk gir mevzuya sevişebilirmiyiz diye

[video=youtube;2FkWW9Mr4l8]https://www.youtube.com/watch?v=2FkWW9Mr4l8&feature=related[/video]

bir sana hastayım bir de sabah uykusuna:)

Üst Alt