Arkadiusz Milik, Galatasaray Yolunda! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arkadiusz Milik, Galatasaray Yolunda!

Bence Napoli Milik 'in sakatlıklarından çok canı yandı 2. forvet olarak ellerinde sağlam bir forvet olsun istiyorlar bu Balotelli 'mi olur başkası mı olur onu bilemem ama bir forvet transferi yapacaklar bence

Milik 'i de 3. forvet olarak çürütmek yerine Şampiyonlar liginde oynayan kendini yeniden bulacağı bir takıma kiralamak isteyebilirler ...

Napoli'yi takip eden herkes bilir ki rotasyonu her zaman dar tutarlar. 3.santraforları olduğu bir dönemleri hatırlamıyorum.

Sakat haliyle 25 30 tane gol atar bizim ligde mükemmel transfer olur

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok iyi transfer olur.Ben böle genç gelecek vaadeden oyunculara her zaman olumlu yaklaşırım.Sakatlık sorunu var.Ama çok sorun çıkaracagını düşünmüyorum.

Her türlü elimizde patlar.

1. Acayip oynar 20 üstü gol atar. Bonservisini alamayız kiralık aşk olarak kalır.

2. Her şey iyi başlarken sakatlanır. Kariyeri biter. Bizi de bitirir, Eren’le oynamak.

Bence Napoli Milik 'in sakatlıklarından çok canı yandı 2. forvet olarak ellerinde sağlam bir forvet olsun istiyorlar bu Balotelli 'mi olur başkası mı olur onu bilemem ama bir forvet transferi yapacaklar bence

Milik 'i de 3. forvet olarak çürütmek yerine Şampiyonlar liginde oynayan kendini yeniden bulacağı bir takıma kiralamak isteyebilirler ...
Hürmetler

Her türlü elimizde patlar.

1. Acayip oynar 20 üstü gol atar. Bonservisini alamayız kiralık aşk olarak kalır.

2. Her şey iyi başlarken sakatlanır. Kariyeri biter. Bizi de bitirir, Eren’le oynamak.
1. Olursa elinde patlamaz
Düşük maliyet ile büyük katkı alırsın. Illerki transfer dönemler için para kazınılır CL Katılımı ile vs..

s-bfaaf442620bf9809801f37623dfc0fa80d95486.gif

Üst Alt