Armamızın Sade Olduğu Gerçeği - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Armamızın Sade Olduğu Gerçeği

sade evet.

tff logosuda çok sade mesela

istisnalar dışında ülkede ki bütün kurum logoları sade diyebilirim hatta,

türk milleti olarak estetik anlayışımız zayıf bence.

Bence logo gayet şık ve sade ama değişim olursa ve göze hoş gelen bir logo olursa hayır demem.
Y1p.jpg

#EducationIsImportant

hayrı hayır ve yine hayır

logo değişimine hayır

lütfen endüstriyel futbolun içine gömmeyin Galatasaray'ımı, orada ki yüzlerce parçadan biri olmasın,benim Galatasaray'ım olarak kalsın

en azından ben ölünceye ya da hiç bir şeyi hatırlayamayacak kadar yaşlanıncaya kadar

bu tff logosu

tff-turkiye-futbol-federasyonu-logosu-amblemi.jpg

bu hollanda

koninklijke_nederlandse_voetbalbond_knvb_3_by_mrmau-d52wn7d.png

bu france

french_football_federation_logo.jpg

bu brasil

cbf_3686.jpg

bu da germany

1024px-DFBTriangles.svg.png

ay yıldızımızı koymakla bitmiyor o iş top koymuşlar logoya fi tarihinden bir top ayıptır yahu bu logoyla mı temsil ediyorlar bizi dünya da

9f0e30513393fb982c6cb2083b649548.jpg

Abi bakar mısın sadeliğin asalet ve şıklıkla buluşmasına? Bu armada şanlı bir tarih yatıyor üstelik. Hiç bulaşmamak lazım o işlere. Böyle müthiş.

⭐⭐⭐⭐

yıllar evvel aynı konuyu neredeyse bırebır orneklerle general bersan açmıştı. tarih 2010 falan olmalı
cocuk o gunden sonra bahıscı oldu aradan zaman geçti bı gecede genralliğini ilan etti güneydoğuda falan çatısıyorum suan diyordu.
final olarakta ben askerime bir emir verdimmi allah allah nidalarıyla düşmanın üstüne çöker vs demişti.
sonra ihrac yedi galıba

armamız güzel ama formanın üzerine işlenirken etrafındaki yumurta beyazı beni rahatsız ediyor
o yumurta olmadan entegre edilse daha doğal olur

yıllar evvel aynı konuyu neredeyse bırebır orneklerle general bersan açmıştı. tarih 2010 falan olmalı
cocuk o gunden sonra bahıscı oldu aradan zaman geçti bı gecede genralliğini ilan etti güneydoğuda falan çatısıyorum suan diyordu.
final olarakta ben askerime bir emir verdimmi allah allah nidalarıyla düşmanın üstüne çöker vs demişti.
sonra ihrac yedi galıba

İçimi kararttın Osman renkdaş film gibi bir hikaye

Üst Alt