Arnavutköy Arazisi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arnavutköy Arazisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler sözlükte gördüm yakın zamanda böyle bir arazinin sahipliğini aldığımızı. Hiç haberim yoktu. Bilen biri varsa aydınlatabilir mi?

Link paylaşılabilir mi bilmiyorum ama "depar" adlı kullanici tarafindan yazılan entry şöyle idi:

"galatasaray yönetiminin istanbul ilinin arnavutköy ilçesine bağlı tayakadın mahallesinde 520 dönümlük araziyi kulübe kazandırdığı iddia edilmektedir. transfer sezonu ve lig maratonunun kızıştığı bir dönemde kimsenin buraya odaklanmamış olması açıkcası bizim adımıza pozitif bir durum. detayları ile ilgili dursun özbek müjdeyi verdikten sonra daha kapsamlı bilgi edinebiliriz ama en az riva arazisi hatta kemerburgaz metin oktay tesisleri kadar önemli bir kazanım olarak görüyorum. bütün camiamıza hayırlı olsun"

Beyler sözlükte gördüm yakın zamanda böyle bir arazinin sahipliğini aldığımızı. Hiç haberim yoktu. Bilen biri varsa aydınlatabilir mi?

Link paylaşılabilir mi bilmiyorum ama "depar" adlı kullanici tarafindan yazılan entry şöyle idi:

"galatasaray yönetiminin istanbul ilinin arnavutköy ilçesine bağlı tayakadın mahallesinde 520 dönümlük araziyi kulübe kazandırdığı iddia edilmektedir. transfer sezonu ve lig maratonunun kızıştığı bir dönemde kimsenin buraya odaklanmamış olması açıkcası bizim adımıza pozitif bir durum. detayları ile ilgili dursun özbek müjdeyi verdikten sonra daha kapsamlı bilgi edinebiliriz ama en az riva arazisi hatta kemerburgaz metin oktay tesisleri kadar önemli bir kazanım olarak görüyorum. bütün camiamıza hayırlı olsun"
İddia edilmektedir kim iddia etmiş hiç bir yerde yok böyle bir haber. İlk önce açıklansın bakarız.

günaydın sayın mod biz bunları yazdık daha önce :)

BB'den çıkmaya çalışırlarken böyle bir para olacağını ve arazi olacağını hiç sanmıyorum. Şimdi Burhan Can yayının da alt yapı için falan dedi ama o da mantıklı değil zira Kemerburgaz'da 6 saha yapılacak zaten ayrıca alt yapı için Büyükçekmece'de de arazi vardı o kullanılabilirdi mesela.

Yatırım için alınmış olabilir böyle yatırımlar her zaman iyidir keşke gayrimenkul sürekli yatırım yapsak haber doğruysa eğer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt