Aroma Bayanlar 1.ligi 12.Hafta | Galatasaray 0 - 3 F.Acıbadem | 16 Ocak | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aroma Bayanlar 1.ligi 12.Hafta | Galatasaray 0 - 3 F.Acıbadem | 16 Ocak | Maç Sonucu

Avrupa turundan sonra Aroma Bayanlar Voleybol 1.Ligi ikinci yarısına bu hafta oynanacak derbi maçı ile başlayacak Galatasaray Bayan Voleybol Takımı.

Ligin ilk yarısındaki maçta rakibine 3-0 yenilen takımımızda amaç, başarılı Avrupa sınavının ardında derbide de zafer elde etmek olacak.

16 Ocak Cumartesi günü saat 17.30 da Burhan Felek 50.Yıl Spor Salonu’nda oynanacak maç, D Spor Kanalı ile GS TV’den naklen yayınlanacak. Ligin yenilgisiz takımı Fenerbahçe Acıbadem 33 puan ile 1.sırada yer alırken, Galatasaray ise ligin ikinci yarısına 23 puanla 4.sırada başlayacak.

Her iki takım taraftarlarının da salonda yer alacağı maçta takımımızı destekleyecek tüm kardeşlerimize takıma destek haricinde hiç bir olumsuzluğa meydan vermemelerini bir kez daha hatırlatmak isterim.

talimat.jpg

Cevap: Aroma Bayanlar 1.ligi 12.Hafta | Galatasaray - F.Acıbadem | 16 Ocak | 17.30 |

Tamam iyi takım ama abartmamak lazım,manşetteki sürekli olan problemler olmazsa ve Valeska iyiyi geçtim ortalama bile oynarsa kazanacağımızı düşünüyorum.

Cevap: Aroma Bayanlar 1.ligi 12.Hafta | Galatasaray - F.Acıbadem | 16 Ocak | 17.30 |

Çok zor maç. FB gerek Avrupa'da gerek Lig'de çok formda. Kaybederiz.

öncelikle merhaba arkadaşlar...uzun zamandır takip ederim başka forumları...ilk üye olma ve düşüncelerimi paylaşmak tartışmaları düzeylice yaşamak istediğim bir platform...herkese merhabalar...

maça gelince Fenerbahçe sezon ortasındaki kadar formda değil..yeni bir form grafiği yakalamaya başlandı...ligde Eczacıbaşı olsun gerek Vakıfbank olsun bence set alma konusunda Fenerbahçe yi tek zorlayabilecek iki takım...diğer takımların set başına 20sayı üstüne genelde ise 55 sayı üstüne 3set sonucu çıkması büyük süpriz olur diye düşünüyorum...keşke yarın maç 3-2 falan bitse her set 30 lara kadar devam etsede kaliteli bir maç izlesek fakat Fenerbahçe'nin Avrupa nın sayılı ekiplerinden Dinamo Moskowayı gruplardaki maçta deplasmanda 3-0 yendikten sonra grup rövanşında dün 2-0 dan geri gelip 3-2 yenmesi ne düzeyde olduğunu kanıtlamış olarak gösterilebilir...

tekrar maç yorumuna dönülürse Galatasarayın kafa tutabileceğini zannetmiyorum...iyi bir taraftar desteği olursa 20 lere kadar zorlayabilir ancak ağırlığını koyup Fenerbahçe set vermeden alacaktır...bu Galatasarayın kötü bir takım olduğunu göstermesin..ilk maçta Galatasarayı iyi analiz ettiğimi düşünüyorum ve ozamandan bugüne mutlaka aşama kaydetmiştir...Fakat Fenerbahçenin kadro kalitesi şuan Avrupa nın ilk 4 ü arasındadır...

güzel ve yarıda kalmayan bir maç dileğiyle :)

2.teknik molaya 16-10 geride girdik

Üzgünüm ama Fener ağır basıyor:(

Aslında kadromuz fena değil ama...

ivano dısında smaçörlerimiz etkisiz

Gerisilo şu Sırp takımındaki smaçör değil mi?

fb'nin voleybol takımı güçlü... Dua edin fark yemeyelim şu eziklerden :eek:

Servis karşılayamıyoruz. İyi servis te atamıyoruz. Elif'in pasları iyi değil.

Üst Alt