Aroma Erkekler 1.Ligi 12.Hafta | Fenerbahçe 3 -2 Galatasaray | 9 Ocak |Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aroma Erkekler 1.Ligi 12.Hafta | Fenerbahçe 3 -2 Galatasaray | 9 Ocak |Maç Sonucu

Cevap: Aroma Erkekler 1.Ligi 12.Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 09 Ocak | 17:30

Kemal nasıl hatalar yaptı aklım almıyor.Yazık oluyor şu maça

Cevap: Aroma Erkekler 1.Ligi 12.Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray | 09 Ocak | 17:30

Yazık oldu şu maça.Kemal de hiç gününde değildi be.

şu eziklerin bizi yenmelerine gıcık oluyorum şu derbilerin önemini hala anlayamadı gitti sporcularımız:mad:

Setlerde 2-1 öndeyken şöyle bir cümle kurdum; Eğer bu seti alamazsak maçı kaybederiz. Öylede olacak gibi.

10 maç yapıyoruz şu heriflerle değişik branşlarda neredeyse 9 unu kaybediyoruz. anlamıyorum arkadaş biraz kendinize gelin ya yenin şu adamları ezin geçin her branşta artık iyice huylanmaya başladım bu işten.

4. seti almayı çok istedim , çünkü emindim son seti kaybedeğimize. Ve yazıklar olsun şu derbilere yeterince asılamayan ruhsuz sporculara. Kemal denen adamın Galatasaray takımında ne işi olduğunu ve hangi takımlı olduğunu da merak etmekteyim. Sözün özü 8-5 'ten maçı verdiler hadi verdiniz 14-9 olamaz bu kadar seri verilmez. Helal olsun sonra da suçlu taraftar.

Ruh değil para lazım bunları yenmek için onların bütçe ne kadar bizim ki ne kadar.Ayrıca gayet iyi oynadık basit hatalarla maçı verdik.

10 maç yapıyoruz şu heriflerle değişik branşlarda neredeyse 9 unu kaybediyoruz. anlamıyorum arkadaş biraz kendinize gelin ya yenin şu adamları ezin geçin her branşta artık iyice huylanmaya başladım bu işten.

hiç sorma hayattan sogudum ! fenere yenilme hastalıgımız ne zaman son bulacak :mad:

Amatör branşlar için yatırımlar yapılıyor, ama karşılığını alamıyoruz malesef. Özhan Canaydın nasıl batırdıysa artık...

Amatör branşlar için yatırımlar yapılıyor, ama karşılığını alamıyoruz malesef. Özhan Canaydın nasıl batırdıysa artık...

karşılığını ligde alamıyoruz avrupa'da yavaş yavaş alıyoruz

ama tabii sözlerim basketbol için, voleybol için geçerli değil malesef... artık voleybolda da başarı istiyoruz! :mad:

adnan polat başkanımıza sesleniyorum sayın başkan lütfen bir an önce tüm branşlarda fb yi ezip geçecek kadrolar kurun bu adamlar yüzünden fb li arkadaşlarımızın maskarası oluyoruz yeter artık duyun sesimizi:mad:

karşılığını ligde alamıyoruz avrupa'da yavaş yavaş alıyoruz

ama tabii sözlerim basketbol için, voleybol için geçerli değil malesef... artık voleybolda da başarı istiyoruz! :mad:

Bu sene Erkeklerde Türkiye Kupası , Bayanlarda Avrupa Kupası hayal değil.

büyümü yapıyo bu ezikler anlamadım gitti

adnan polat başkanımıza sesleniyorum sayın başkan lütfen bir an önce tüm branşlarda fb yi ezip geçecek kadrolar kurun bu adamlar yüzünden fb li arkadaşlarımızın maskarası oluyoruz yeter artık duyun sesimizi:mad:

Bizim amacımız Fenerbahçeyi yenmek değil diyecem fakat, başarı için Fenerbahçe'yi yenmemiz gerekiyor. Basketbolda ve Voleybol'da çok iyi kadroları var ve bir şekilde başarı, kupa kazanıyorlar. Ama ben umutsuz değilim, eminim başkanda görüyordur bu durumu. Gerekli atılımlar/şartlar oluştuktan sonra başarılı olmak için hiç bir dış etken yok.

Üst Alt