arouna koné | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir zamanlar hayallerimi süsleyen, şimdilerde Sivasspor'da top koşturan oyuncu.

Çok iyi hatırlıyorum 2007'de devamlı Galatasaray'a geliyor haberleri vardı. Ben de çocukken spor gazeteleri alır, bu adamın hayalini kurardım. Transferin son gününde bir tane siyahi adam GS TV'de top sektiriyordu. Aha dedim sonunda geldi ama nasıl seviniyorum böyle evi turluyorum. Sonra top sektiren adamın Nonda olduğunu öğrenince hevesim kursağımda kalmıştı. O zamana kadar hiç Nonda ismini duymamıştım. Tabii performansını görünce hiç üzülmedim geldiğine. Ama Kone benim için hatta birçok Galatasaraylı için güzel bir hayaldi.

2007'de Olimpiyat'ta Mondi'nin üzerinden aşırıp attığı golü hatırlarım hala. O dandik kadroyla ne güzel de top oynamıştık. Her şeyiyle tam bir 9 numara. Sivas'ın oyunun bu düşüşünde en büyük neden bu adamın kaybı oldu. Fener-Trabzon-Beşiktaş'ın santrafor alternatiflerinden daha iyi adam.

Bir zamanlar hayallerimi süsleyen, şimdilerde Sivasspor'da top koşturan oyuncu.

Çok iyi hatırlıyorum 2007'de devamlı Galatasaray'a geliyor haberleri vardı. Ben de çocukken spor gazeteleri alır, bu adamın hayalini kurardım. Transferin son gününde bir tane siyahi adam GS TV'de top sektiriyordu. Aha dedim sonunda geldi ama nasıl seviniyorum böyle evi turluyorum. Sonra top sektiren adamın Nonda olduğunu öğrenince hevesim kursağımda kalmıştı. O zamana kadar hiç Nonda ismini duymamıştım. Tabii performansını görünce hiç üzülmedim geldiğine. Ama Kone benim için hatta birçok Galatasaraylı için güzel bir hayaldi.
Lincoln'un geldigi senemiydi?

Üst Alt