Arrascaeta Sezon Sonu İmzayı Atıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arrascaeta Sezon Sonu İmzayı Atıyor!

Galatasaray yönetimi takımı gençleştirme operasyonuna devam ediyor.12 Martta Galatasaray'a geleceği açıklanan oyuncu için artık bir engel kalmadı.

Últimos meses para disfrutar a De Arrascaeta

maxresdefault.jpg

Önceki günlerde ortaya çıkmıştı

Uruguay'da Defensor Sporting'de forma giyen ortasaha oyuncusu girişimlerde bulunan Galatasaray, transferi bitrmek üzere. Urguay ile Dünya Kupası'na gideceği belirtilen 19 yaşındaki Giorgian De Arrascaeta için kulüp başkanı önceki günlerde yaptığı açıklamada oyuncu için Galatasaray'la görüşmelerin sürdüğünü belirterek transferin sonuçlanabileceğini söylemişti. Uruguay basınında çıkan haberlere göre artık bu transferin önünde bir engel kalmadı ve genç yıldız Dünya Kupası'ndan sonra Galatasaray'a imza atacak.

Muslera faktörü

Uruguay'da yere göğe sığdırılamayan Giorgian De Arrascaeta'nın, La República editörlerinin iddiasına göre Galatasaray'la ön protokol imzaladığı ve Dünya Kupası'ndan sonra Muslera'yla birlikte oynayacağı iddia edildi. Arrascaeta'nın transferi hakkında yapılan yorumlarda Uruguay'ın efsane kalecilerinden biri olan Muslera ile birlikte İstanbul'da oynayacağı yorumlarında bulunuldu.

3puan.com

sergen senin konuları görüyolar görüyolar futbol gündemi boşken sayfa doldurmak için kullanıyolar. umutlanıyosun sonra bak.

baskanlari bomba adam

gecen yil temmuzdada barca ile anlastik falan habeleri yaptiriodu

ps. tata da istetmis olabilir

Orta sahada yaratici, adam eksiltebilen oyunculara cok ihtiyacimiz var, o tarz birine benziyor. Cok da genc, hadi bakalim. :)

ben canı izlediğim adamda kolay kolay yanılmam, bu kardeşimizi yazınki u20 turnuvasında 2 macdada canlı izledim,futbol aklı,ara pasları ,tekniği falan resmen aşmış durumda idi,hayran kaldım ve twitterden emre utkucana ve dahası uğur karakullukçuya mesajlar yazmışdım, şimdi nasıl anlatayım ,bu kardeş sneijder mevkisinde oynuyor ,futbol aklı aşmış durumda,paslar,şutları ,tekniği muhteşem sadece fiziksel olarak biraz sertleşmesi gerekiyor bence çok ama çok konuşulacak bir oyuncu transfer ettik..

Üst Alt