Arrow | 5. Sezon Finali - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arrow | 5. Sezon Finali

Hoaydaaaaaaaaaaa

blackcanarybar.jpg

9'u da izledim duygusal bir yarı final , ve ilk kez kahramana fedakarlık temalarını bu kadar güçlü işlediler.
superman'in dönüşü gibi çatur çutur indirecektir rakiplerini Oliver.

hani bu herif lazarous pite girecekti.
oldu olacak tütsüyle tedavi etsinler yuh kol gibi kasatura girdi göğsüne yahu !

senaryoyu yazan Türk olsaydı ancak bukadar hayal gücünü kullanabilir derdim ama yazan amerikalı, gerçekten bir dizi nasıl mahvedilir örnek olarak gösterilmesi lazım flash şimdilik iyi ilerliyor inşallah sonu böyle olmaz bu dizi için 4. sezon son olabilir 1-2 bölüm daha böyle devam ederse kesin bırakırım.

Sen git önce adamın göğsüne bıçağı sapla aşağı tepikle, sonra yeni Ra's Al Ghul sen ol de. Saçmalama katsayıları artıyo

Biraz geride kalmış konu ve bu yüzden açtım. Çoğu kişi bıraktı belki ama gene de hala izleyen varsa diye açıyorum.
Evet, artık 5. sezon da bitiyor ve dizi her ne kadar 3. ve 4. sezonlarda rezalet olsa da, 5. sezon gerçekten çok iyi işlendi. Ve evet, 5. sezon finali geldi çattı ve bence açık ara Arrow'un şu ana kadarki en sağlam sezon finali olacak.

Slade reiz be. Hey kid deyişini nasıl da özlemişiz... Buyük gün yarın... Fragmandan kareler...
r3PbR7.jpg

X0Ozq7.jpg

Üst Alt