Arsenal FC Takip Başlığı - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arsenal FC Takip Başlığı

Wenger oyle plansiz programsiz kovuldu ki Allegri, Jardim, Tuchel derken Arteta'ya kadar dustuler. Emery kotu isim degil. Arsenal'in Sven Mislintat, Raul Sanellhi ve Ivan Gazidis'le bir transfer ekibi kurup getirecekleri hocaya sadece "kocluk" yaptiracagi soyleniyordu. Emery de Sevilla'da senelerce Monchi'yle calistigindan bence dogru isim. Deneyimi de mevcut. Takimi da gayet iyi calistiracak bir hoca.

Arteta felaket olurdu. Unai Emery dogru transferlerle surpriz bir ekip kurar, en azindan ilk 4 gercekci.

Sarri güzel olur. Emery'yi çok iyi bildiğimi söyleyemem ama Arsenal kültürü haline gelen keyifli futbol anlayışını devam ettirebileceğini sanmam. Tabi sonuca ulaşırsa ne kadar umursanır bilmem ama sıkıcı futbol oynayan bir Arsenal görmek istemez sanırım takımı destekleyenler.

Dd5wEGgUwAAvfq7.jpg

Arsenal, Leverkusen'in kalecisi Bernd Leno'yu 22 milyon euro karşılığında kadrosuna kattı. (BBC)

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nasıl yani???

Arsenal, Çinli elektrikli araba markası BYD'yi temsil ettiğini söyleyen bir kadınla sponsorluk sözleşmesi imzaladı; fotoğraflar çekildi, tanıtım yapıldı. Anlaşmanın duyurulmasının ardından Çinli şirket böyle bir anlaşma yapmadıklarını, Arsenal'in dolandırıldığını duyurdu.

DiTrC-UWsAE5qNN.jpg

DiTrC-cW4AEYTp4.jpg

DiTrC-cXkAInn3P.jpg

Nasıl yani???

Arsenal, Çinli elektrikli araba markası BYD'yi temsil ettiğini söyleyen bir kadınla sponsorluk sözleşmesi imzaladı; fotoğraflar çekildi, tanıtım yapıldı. Anlaşmanın duyurulmasının ardından Çinli şirket böyle bir anlaşma yapmadıklarını, Arsenal'in dolandırıldığını duyurdu.

DiTrC-UWsAE5qNN.jpg

DiTrC-cW4AEYTp4.jpg

DiTrC-cXkAInn3P.jpg
Yok artık.
Doğruysa eğer büyük sansasyon.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Mesut Özil, PL'de haftalık en çok para kazanan 2. futbolcu. Sosyal medyada ise Premier Lig'in açık ara en çok takip edilen futbolcusu.

Di280bmX4AEeiFb.jpg

Bu nasıl bir maaş arkadaş. Bu kadar para verdikleri adamdan inanılmaz bir performans sergilenmesi beklenir. Bir de bu kulüpler deli para kazanıyor ama giderleri de çok fazla.

City maci var bugun. Unai Emerynin ilk maci. Yaklasik 14-15 senedir takip ediyorum, bugunku mac icin cok heycanliyim en son Barcelona final macinda bu kadar heycanliydim.

Arsenal'den bu sene umutluyum nedense transferler falan güzel oldu

Torreira ve Sokratis güzel nokta transferler şampiyonluk falan zor ama en azından üstündeki ölü toprağını attı.

Bugünde bir süpriz bekliyorum City'i yenerlerse şaşırmam.

City'nin karşısında Emery etkisiyle güzel bir oyun umudun var mı ki? Bence beklentisiz kafan rahat bir şekilde izle maçı. Ölçü olacak bir maç değil sonuçta..
Tabikide olcu maci gibi olmiyacak, Chelsea - City macinda gorduk City bambaska bir seviyede.
Beklentisiz izlemeye dusunuyorum, sadece kendi takimimi merak ediyorum nasil bir oyun sergeleyecek yoksa 3 puan hayal etmek yanlis olur.

Üst Alt