Arsenal'de bir Dönem Sona Eriyor!
Arsenal'de 20 yıldır menajerlik görevini yürüten Arsene Wenger, taraftarın kendisine yönelik tepkisi devam ederse sezon sonu takımdan ayrılacak.

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal’in Fransız çalıştırıcısı Arsene Wenger yol ayrımında… Tam 20 yıldır takımın başında bulunan Wenger, son haftalarda taraftarın yoğun tepkisi ile karşı karşıya…

En son 2003 – 2004 sezonunda efsane kadro ile şampiyonluğa ulaşan Wenger, daha sonraki yıllarda ilk dörde oynayan bir takım yaratmakla suçlanıyor. Taraftarın artık maçlarda “Geçmişte bize yaşattıkların için teşekkürler ancak artık hoşçakal deme zamanı geldi” şeklinde pankatlarla protesto edilen tecrübeli teknik adam, sezon sonu görevi bırakmayı düşünüyor.
Manchester United, Liverpool ve Manchester City’nin kötü olduğu bu sezonda bile liderlik koltuğuna oturtamayan Wenger’e, her zaman yanında olduğu tribünler de sırt çevirdi. Barcelona ile sahasında oynadığı Şampiyonlar Ligi maçında silik bir görüntü sergileyen Londra ekibinin Fransız çalıştırıcı ile başarı yakalayamayacağını savunan taraftarlar, Hull maçında Wenger’i protesto etti.

Maçın ardından taraftarın tepkisini değerlendiren 66 yaşındaki çalıştırıcı, takımın sergilediği istikrarsız performans nedeniyle tepkilerin haklı olduğunu söyledi. Sezon sonunda ayrılığı ciddi ciddi düşünen Wenger, yakın çevresine protestoların sürmesi halinde ayrılma kararı alacağını söyledi.
AMKSPOR
 
Ozellikle bu sezon Chelsea, Man Utd ve Man City nin sampiyonluktan uzak oldugu bir zamanda yine sampiyon olamamalari bu tepkilere yol acti. Leicester bile olabiliyorsa yuh derler adama..
 
İyi hoca ama winner değil. Şampiyon olmak için yıllardır yeterince transfer yapmadı.

Fazla transfer yapmadı diye Arsenalin sahibiyle pek sorunu olmadı ama taraftarın gözü açıldı artık
 
Şu sezonda bile sampiyon olamamalari herseyi açıklıyor ticarethane gibi oldu al parlat sat yerine genç köy bunu çok abarttilar.
 
arsenal böyle bir sezonu bir daha ne zaman bulabilir ? tahmin etmek olanaksız olsada hem manu hem chelsea hemde city'nin bitime 10 hafta kala sampiyonluga demir atacagı bir ortam min. bi 10 sene daha oluşmaz.

arsenal büyük fırsat tepti.

wenger artık gitmeli..
 
haksızlık yapılıyor hagilerle hakan şükürlerle alekslerle oynama fırsatı verildimide seri şampiyonluklar yaşamadı hocamız.
 
sen gel.

ne kadar butcemiz varsa wenger reise ayiralim.

kovsun eldeki yasli les elemanlari doldursun takimi bir suru genclerle.

coluk cocukla sampiyon yapsin bizi.

tam bizim istedigimiz td'e su anda.
 
Tam bir loser
Paf takım hocasına koskoca kulübü nasıl emanet etmişler hayret.


Lanet gelsin DURSUN ve Ekibine!
Dayak yiye yiye defolup gideceksiniz.
 
Üst Alt