Arslan Formayla Sahadayız!!!


Arslan Formayla SahadayızGalatasaray, bu akşam Ali Sami Yen Stadyumu'nda Gaziantepspor ile oynayayacağı Spor Toto Süper Lig dördüncü hafta maçında Arslan forma ile sahaya çıkacak.Kaynak: Resmi SiteMetin OKTAYIN ölüm yıldönümü olan bu günde Ali Samiyende bir maç yapıyoruz ve PARÇALI forma ile maça çıkmıyoruz.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Abartmayın kardeşim.Zaten anılması yapıldı, dev forma açılarak yine anılacak.Ne yani? Nedir bu dar görüşlülük. Şart mı parçalı giymek?
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Bence çok abartılmamalı. Zaten gerekenler yapılıyor, parçalı formanın olması/olmaması çok çok çok önemli bir durum değil bence.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Bugün tribünde de Metin Oktayla ilgili bişeyler hazırlanacak galiba. Parçalıyla maça çıkılacak bir gün varsa o da bugündür. Kesinlikle hata yapıldığını düşünüyorum.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Rakibin forması parçalıya uymamış olabilir.Maalesef böyle sorunlar yaşıyoruz.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Elestiri tamam da burda elestirinin E harfini dahi göremiyorum. "Capsiz herifler", "gerizekalilar" diye salladiginiz Galatasaray Spor Kulübü yöneticileri. Sallayanlardan biri de admin. Cilki cikti forumun.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Ayrıca komediye gel. Yönetici-G. Sarayı Efendileri rütbesindeniz hocam ama gerizekalılar, Allah B... Versin gibi laflar söylüyorsunuz yönetime.lol.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Gaziantep'in normal ve beyaz formasında kırmızı var.3.forması ise sarıya çok yakın.Bu yüzden arslan forma seçilmiş olabilir.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Bir de arslan forma diye isim koyuyorlar ki sempatik gelsin. Yok işte arkadaş, krem forma bu.

Metin Oktay nereeee krem forma nere...

Gerizekalı, çapsız vs. yazan arkadaşlara ben de katılıyorum. Çünkü Metin Oktay'ın anıldığı günde Sami Yen'de sahaya krem forma ile çıkmak gibi bir saçmalığa ancak gerizekalı ve çapsız adamlar izin verir.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Evet, Galatasaray'a imanın 5 şartı vardır onlardan birisi de Metin Oktay'ın ölüm yıl dönümünde parçalı forma giymektir. (!)
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Gaziantep'in normal ve beyaz formasında kırmızı var.3.forması ise sarıya çok yakın.Bu yüzden arslan forma seçilmiş olabilir.

forma1011_01.jpg
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Bir de arslan forma diye isim koyuyorlar ki sempatik gelsin. Yok işte arkadaş, krem forma bu.

Metin Oktay nereeee krem forma nere...

Gerizekalı, çapsız vs. yazan arkadaşlara ben de katılıyorum. Çünkü Metin Oktay'ın anıldığı günde Sami Yen'de sahaya krem forma ile çıkmak gibi bir saçmalığa ancak gerizekalı ve çapsız adamlar izin verir.Çok abartıyorsunuz, çoooooook.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!kusura bakmayın ama bu yönetime sallama çabaları ne oluyo,yani her yerde bi muhalefet olma çabası anlayamıyorum???

tekrardan kusura bakmayın ama böyle şuursuzca yönetime sallayanları gördükçe her ne kadar hazmetmesemde daha bi sahip çıkasım geliyo yönetime..

forever adnan sezgin diye bağırasım geliyo :D kusura bakmayın :D
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Yazıklar olsun. Galatasaray'ın değerlerini yok ettiler. UEFA'yı kazanmış futbolculara da birçok şey yaptılar, şimdi bu. Yazıklar olsun.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Abartmayın renktaşlar zaten medya bizi yıpratabilmek adına her türlü şaklabanlığı yapıyor bari biz taraftar olarak bu tür olaylar için böle eleştiriler yapmayalım tam aksine tek yumruk olalım unutmayın ki bu yönetim gider başkası gelir ama biz hep buarada kalacaz o yüzden diyorum ki bu yönetim ne hata yaparsa yapsın destek olalım bu takıma ne olur....:mad::confused:
 
Üst Alt