Arslan Formayla Sahadayız!!!


Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Parçalı ile çıkılmalı tabii, bu takımın geleneksel forması budur. Krem mrem değil. Alternatif formalar alternatif olarak kalmalı, asıl formanın yerini almamalı.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Ayrıca komediye gel. Yönetici-G. Sarayı Efendileri rütbesindeniz hocam ama gerizekalılar, Allah B... Versin gibi laflar söylüyorsunuz yönetime.lol.Haklısın ben eskişehir-galatasaray maçında hakan baltaya hatası yuzunden gerizekalı dedim diye 1 hafta ceza almıştım.bunlar ne cüretle bunu yapabiliyorlar.

Forma konusunda da yönetim belki yanlış yapmıştır da bunda bu kadar abartcak ne var ?

 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Metin Oktay, doğduğu zaman üstünde parçalı forma varmış diyolla.Metin Oktay'ı anmak istiyorsan parçalı giyilmelidir gibi demogoji yapılması saçma.Eğer gerçekten onu iyi şekilde anmak istiyorsan, üstünde "GALATASARAY ARMASI" bulunan bir herhangi bir forma ile sahaya çıkar, galip gelirsin. Bu en iyi anma olur.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!metin oktay bugün gerekli şekilde anılıyor zaten.

evet parçalı formada iyi olurdu tabii ancak altı üstü bir forma , bu kadar büyütmemek lazım.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Ayrıca komediye gel. Yönetici-G. Sarayı Efendileri rütbesindeniz hocam ama gerizekalılar, Allah B... Versin gibi laflar söylüyorsunuz yönetime.lol.En Akılsız herife Galatasaray tarihini anlat.

Sonrada bugünün ne anlama geldiğini anlat.

Emin ol bu yönetimden daha mantıklı seçim yaparak PARÇALI ile sahaya çıkacaktır.Diğer tafatran burası TÜRKİYE Almanya değil.

Bazı manevi değerler vardır ve bunlar çok önemlidir. Galatasaray içinde METİN OKTAY ve PARÇALI forma bunlardan biridir.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Geçen hafta bu forma ile galip geldik. Futbolcular istemiş olabilir böyle inançları olan futbolcular vardır mutlaka.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!kusura bakmayın ama bu yönetime sallama çabaları ne oluyo,yani her yerde bi muhalefet olma çabası anlayamıyorum???

tekrardan kusura bakmayın ama böyle şuursuzca yönetime sallayanları gördükçe her ne kadar hazmetmesemde daha bi sahip çıkasım geliyo yönetime..

forever adnan sezgin diye bağırasım geliyo :D kusura bakmayın :DYönetime Desteğimiz devam ediyor.Ama bu kadar basit bir şeyi bile düşünüp yapmamalarınada sesszi kalacak değilim...Destek veriyorum diye yönetimin her yaptığı doğru değildir.Koyun gibi yaşamak yerine kendi düşüncelerim ile yaşamayı hayat felsefesi edinmiş bulunuyorum...
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Arslan forma hahaha :D olacak iş degil.en azından maça gelen taraftarlara Metin Oktay anısına hediyeler verilebilirdi
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Parçalı forma ile sahaya çıkma tercihi biraz dikkatsizce seçilmiş ama bu yönetime hakaret etme hakkı vermez bizlere.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Bu ne lan,parçalı ile çıkılmamış diye.Yönetime hakaret etmekde neyin nesidir.Çok merak ediyorum...Yöentimin almış olduğu yanlış kararları destekleyerek ne geçiyor eilinize.Ağam paşam çok yaşa. O zaman insanlarda beyin olmasının anlamı nerede kalıyor??Doğruya Doğru....

Yanlışa Yanlış demek bizim görevimiz.Sevgimiz GALATASARAY a şahıslara değildir.Yönetimi Desteklemeyede devam...
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Daha 2 hafta önce istifa diyenler bir Misimovic ile İnsua'ya yönetimi korur oldu :asd:Şaka gibisiniz :)
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Metin Oktay, doğduğu zaman üstünde parçalı forma varmış diyolla.Metin Oktay'ı anmak istiyorsan parçalı giyilmelidir gibi demogoji yapılması saçma.Eğer gerçekten onu iyi şekilde anmak istiyorsan, üstünde "GALATASARAY ARMASI" bulunan bir herhangi bir forma ile sahaya çıkar, galip gelirsin. Bu en iyi anma olur.Çok Sevdiğin birisi vefaat etse. (Allah Korusun sadece mecazi anlamda)

Ve bu kişi beyaz gülü çok sevse.

Mezarı başına giderken beyaz gülle mi gidersin yoksa ne bulursan onumu seçersin.Maneviyat adına takımı PARÇALI ile sahaya çıkmarmayan ve bu olaydan sorumlu olan kişiye tek birşey diyorum.KAFASIZSIN....
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Yönetimi koruduğum falan yok. Yanlız Allah B... Versin, Gerizekâlılar, Çapsızlar vs. diye eleştirmediğin, direk hakaret ettiğin kişi bizim Başkanımız veya yönetimimiz vs.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Çok merak ediyorum...Yöentimin almış olduğu yanlış kararları destekleyerek ne geçiyor eilinize.Ağam paşam çok yaşa. O zaman insanlarda beyin olmasının anlamı nerede kalıyor??Doğruya Doğru....

Yanlışa Yanlış demek bizim görevimiz.Sevgimiz GALATASARAY a şahıslara değildir.Yönetimi Desteklemeyede devam...Simdi sen "parcali forma ile cikilmadi diye hakaret etmek de neyin nesidir?" yazan kisiyi yönetim saksakcisi mi ilan ediyorsun? Dogru yada yanlis tartisilir. Hakareti savunmanin, hakareti elestiren kisileri de saksakci ilan etmenin insan akliyla bagdasir yani yoktur benim icin.Yönetimi en cok elestirenlerden biriyim ama kimsenin Galatasaray Spor Kulübü yöneticilerine hakaret etmesini mazur görmem. Galatasaray taraftar forumunda böyle seviyesizliklerin (üstelik de bizzat forum yöneticisi sifati tasiyan kisiler tarafindan) yapilmasi kabul edilemez. Ya buranin "forumlugunu" yada böyle davrananlarin "forum yöneticiligini" sorgulamak gerekir.Ayrica forumda "terbiye ilkelerini uygulama" konusunda alabildigine tutarsizlik var. Ben Rijkaard'a ASY'de angutlarla oynadigimiz macta yaptigi kadro tercihi ve oyuncu degisiklileri yüzünden "gerizekali" desem (ki akla uygunsuzluk bakimindan bu olaydan katiyen geri kalmamaktadir) forum ahalisi ahlak manifestosu yazar ama "vay efendim Metin Oktay'in ölüm yildönümünün islendigi bu haftada nasil parcali giyilmez!"(ki bence parcali ile cikmak daha uygun olurdu) diye ortaligi velveleye verip arada Galatasaray Spor Kulübü yöneticilerine "capsiz", "gerizekali" diye giydirmeyi elestirmek söyle dursun acik acik savunur.
 
Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!Çok Sevdiğin birisi vefaat etse. (Allah Korusun sadece mecazi anlamda)

Ve bu kişi beyaz gülü çok sevse.

Mezarı başına giderken beyaz gülle mi gidersin yoksa ne bulursan onumu seçersin.Maneviyat adına takımı PARÇALI ile sahaya çıkmarmayan ve bu olaydan sorumlu olan kişiye tek birşey diyorum.KAFASIZSIN....Metin Oktay için önemli olan Parçalı değildi, Galatasaray Armasıydı diye düşünüyorum.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt