Arslan Formayla Sahadayız!!! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arslan Formayla Sahadayız!!!

Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!

Yaptim ama bence sana ceza gelmez. Forumda malesef bir standart yok. Duruma yada isime göre ceza veriliyor. Ben mesela kücük bir ezik kelimesi yüzünden 1 ay ceza aldim ama yönetime yada baska bir üyeye hakaret yada küfür edenler 1-2 hafta ceza aldilar.

Yemin ederim çok boş konuşuyorsun burada insanın asabını bozuyorsun !

Sen bir geçmişine bak bakalım . Senin ceza olayın baya bir var , sen normal bir üye 2 hafta alıyorsa sen 1 ay alman normal. Bu gerçek hayatta böyledir aynı cezadan ikinciye aldığında sen daha fazla alırsın. Hep isyankarı oynuyorsunuz .

Artık yönetime isyankar tavırda bulunursan ben insiyatif alıcağım bu sefer. Sonra özüründe kabul olmayacak Necati .

İyi forumlar.

Galatasaray Kulübü'nde görevli olan her kimse Parçalı'nın Metin Oktay anlamına geldiğini biliyor olması gerekir. 15 gündür bu maçın bugün oynanacağını bildiği halde Gaziantep kulübü ile görüşmemişse o kişi yada kişilerin de hatası vardır. Aynı şekilde kırmızı giyen bir kulüple üstelik ev sahibi formasında sarı- kırmızı olduğunu bildiği halde kırmızı forma getiren Gaziantep kulübü de hatalıdır.

Aslinda abartilacak birsey degil sonucta aniliyor hersene...

Ama ilk etapta belkide benim memleketin Formalari Sari kirmiziya yakin oldugundan böyle bir secenek yaptilardir diye düsündüm ama Antepin Sari kirmiziya karsi karsiya oynayacak Formalarida varmis....

forma1011_01.jpg

Yaptim ama bence sana ceza gelmez. Forumda malesef bir standart yok. Duruma yada isime göre ceza veriliyor. Ben mesela kücük bir ezik kelimesi yüzünden 1 ay ceza aldim ama yönetime yada baska bir üyeye hakaret yada küfür edenler 1-2 hafta ceza aldilar.

YALAN.

Defalarca kullanmanı istemediğimiz küfür kısaltması kullandın. İspatlayabilirim.

Yeter bu GSC karalama kampanyası. "Ceza standardı yokmuş", gel de ispat et bakalım var mıymış yokmuymuş!:mad: Durumsallık gereği yaptığımız şeyler (takım yenildiğinde hakaretlerin öncelikle editlenmesi vb.) sizlerin iyiliği için. Ama anlamıyorsunuz, işinize gelmiyor, ceza alan herkes kendine değil başkalarına kusur buluyor.

YALAN.

Defalarca kullanmanı istemediğimiz küfür kısaltması kullandın. İspatlayabilirim.

Yeter bu GSC karalama kampanyası. "Ceza standardı yokmuş", gel de ispat et bakalım var mıymış yokmuymuş!:mad: Durumsallık gereği yaptığımız şeyler (takım yenildiğinde hakaretlerin öncelikle editlenmesi vb.) sizlerin iyiliği için. Ama anlamıyorsunuz, işinize gelmiyor, ceza alan herkes kendine değil başkalarına kusur buluyor.

Aman Abdullah abi biraz sakin :) Necati seni cok severim kardesim.. Büyükler seni severde döverde;) artik kapatalim böyle olaylari...

Avrupanın büyük kulüplerini bir sayalım:

Real Madrid

Manchester United

Milan

Barcelona

Arsenal

Liverpool

Juventus

Bayern Münih

Inter

Chelsea

Bu takımlardan hangisi kendi sahasında oynadığı bir maçta 2. ya da 3. formasını giymiştir acaba. Ben bunca senedir takip ederim ama hiç şahit olmadım desem yeridir. Bu takımların yok mu beyaz formaları ya da alternatif denilen formaları. Var elbette en az 2 tane yedek forması var her kulübün. Ama hiçbiri taraftarının önündeki bir maça çıkarken yedek forma giyme gafletinde bulunmuyor. Ben kendi sahamdayım diyor, ben büyüğüm diyor, ben sana uymam sen bana uyacaksın diyor, benim sahamda benim borum öter diyor, ben kutsal saydığım formamı giyerim sen ne giyersen giy diyor. Bu örneklere Fenerbahçeyi de ekleyebiliriz. Kadıköyde çubuklu harici forma giydikleri çok nadirdir.

Bir de Galatasaray'a bakalım. Bırakın iç sahada giymeyi dış sahada bile giymiyor. Sezon başlayalı 8 maç oldu sadece 1 kez giyildi parçalı forma. Onun dışında hep krem yada pembe formalar. Gaziantep'in forma getirmemesi ise tamamen bahanedir. Çünkü Galatasaray yıllardır Gaziantepe karşı farklı forma giyiyor. Geçen yıl karlı zeminde bile beyaz forma giymek zorunda kaldı bu takım. Beşiktaşla oynarken bile beyaz forma giymek gibi bir aptallık yapıldı. Galatasaray formasına saygı 0 son yıllarda hem yönetim hem de üretici firma tarafından. Büyüklüğe yakışmıyor kendi rengi olmayan formaları benimseyip sürekli forma değiştirmek..

Üst Alt