Arslan Formayla Sahadayız!!! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arslan Formayla Sahadayız!!!

Cevap: Arslan Formayla Sahadayız!!!

Parçalı formanın tanıtımını Metin Oktay Parçalı forma diye yapıp da Metin Oktay'ın ölüm yıldönümünde o forma yerine başka formayı giyme kararı kim yada kimler aldıysa tekrar söylüyorum GERİZEKALIDIR

Metin Oktay için önemli olan Parçalı değildi, Galatasaray Armasıydı diye düşünüyorum.

Store larda Metin OKTAY forması diye satılan formanın resmini buraya eklermisin.

Her GALATASARAY lı için en önemli olan şey ARMADIR.

Bunun için her sene değişik değişik renkte çıkan formaları alıyoruz.

GALATASARAY ın ARMASIZ bir formayla sahaya çıkma imkanı olmadığını sende biliyorsundur.

Anlamadığım nokta bu yanlış kararı bile destekleyebilmenizdir.

Siz bırakın yönetim düşünsün.

Store larda Metin OKTAY forması diye satılan formanın resmini buraya eklermisin.

Her GALATASARAY lı için en önemli olan şey ARMADIR.

Bunun için her sene değişik değişik renkte çıkan formaları alıyoruz.

GALATASARAY ın ARMASIZ bir formayla sahaya çıkma imkanı olmadığını sende biliyorsundur.

Anlamadığım nokta bu yanlış kararı bile destekleyebilmenizdir.

Siz bırakın yönetim düşünsün.

Destekliyorum & desteklemiyorum gibi bir şey demedim ki hocam.

Bende parçalı formayı severim ama giymezsekte beni çok bağlamaz. Abarttığınızı düşünüyorum bu konuyu.

Simdi sen "parcali forma ile cikilmadi diye hakaret etmek de neyin nesidir?" yazan kisiyi yönetim saksakcisi mi ilan ediyorsun? Dogru yada yanlis tartisilir. Hakareti savunmanin, hakareti elestiren kisileri de saksakci ilan etmenin insan akliyla bagdasir yani yoktur benim icin.

Yönetimi en cok elestirenlerden biriyim ama kimsenin Galatasaray Spor Kulübü yöneticilerine hakaret etmesini mazur görmem. Galatasaray taraftar forumunda böyle seviyesizliklerin (üstelik de bizzat forum yöneticisi sifati tasiyan kisiler tarafindan) yapilmasi kabul edilemez. Ya buranin "forumlugunu" yada böyle davrananlarin "forum yöneticiligini" sorgulamak gerekir.

Ben yönetimden değilim. Bu forumda sizler gibi bir üyeyim.

Sadece siz bu forumu bilmezken burada olduğum için yönetimin uygun görmüş olduğu bir rütbem var.

Yazdıklarımın sonucunda kaç gün yada kaç hafta ceza almam gerekiyorsa alırım.

Ama bu maça PARÇALI forma ile çıkmayı düşünmeyen yönetimin şakşakçılığını yapmak yerine

düşünebildiğim içinde gururluyum.

Ben yönetimden değilim. Bu forumda sizler gibi bir üyeyim.

Sadece siz bu forumu bilmezken burada olduğum için yönetimin uygun görmüş olduğu bir rütbem var.

Yazdıklarımın sonucunda kaç gün yada kaç hafta ceza almam gerekiyorsa alırım.

Ama bu maça PARÇALI forma ile çıkmayı düşünmeyen yönetimin şakşakçılığını yapmak yerine

düşünebildiğim içinde gururluyum.

Sen daha terbiyeli olmakla saksakci olmak arasindaki farki bile ayirt edemiyorsun.

Yönetimi en cok elestirenlerden biriyim ama kimsenin Galatasaray Spor Kulübü yöneticilerine hakaret etmesini mazur görmem. Galatasaray taraftar forumunda böyle seviyesizliklerin (üstelik de bizzat forum yöneticisi sifati tasiyan kisiler tarafindan) yapilmasi kabul edilemez. Ya buranin "forumlugunu" yada böyle davrananlarin "forum yöneticiligini" sorgulamak gerekir.

Sen GS yönetimin almış olduğu yanlış bir kararı sorgulayamazken...

Bu forum yöneticilerinin yöneticiklerini hiç sorgulayamazsın...

Yani ne denilebilir ki! Talihsiz bir karar olmuş.

Metin Oktay'ı anma töreni yapılıyor mezarı başında Adnan Polat yok, Arda Turan yok vs.. Kimsecikler yok. Sadece U-14 takımını götürmüşler. Sonra deriz ki nerede ruh, nerede takımdaki birlik bütünlük.

Aslına bakarsanız kendi evimizdeki bütün maçlara parçalı ile çıkmamız gerekiyor ama işte nerede o kararı alacak adamlar.

Ayrica forumda "terbiye ilkelerini uygulama" konusunda alabildigine tutarsizlik var. Ben Rijkaard'a ASY'de angutlarla oynadigimiz macta yaptigi kadro tercihi ve oyuncu degisiklileri yüzünden "gerizekali" desem (ki akla uygunsuzluk bakimindan bu olaydan katiyen geri kalmamaktadir) forum ahalisi ahlak manifestosu yazar ama "vay efendim Metin Oktay'in ölüm yildönümünün islendigi bu haftada nasil parcali giyilmez!"(ki bence parcali ile cikmak daha uygun olurdu) diye ortaligi velveleye verip arada Galatasaray Spor Kulübü yöneticilerine "capsiz", "gerizekali" diye giydirmeyi elestirmek söyle dursun acik acik savunur.

Bu kadar sığ düşünme.

Her maç değişen kadro seçimnlerini

METİN OKTAYIN anma gününde tercih edilen saçma sapan bir forma tercihiyle aynı kefeye koyuyorsan sana hiçbirşey demiyorum.

MANEVİYAT sana bişeyler hatırlatacaktır.

Adnan Polat, Yiğit Şardan gibi isimler bugün Metin Oktay'ı anma törenin de yoktu.

Bu kadar sığ düşünme.

Her maç değişen kadro seçimnlerini

METİN OKTAYIN anma gününde tercih edilen saçma sapan bir forma tercihiyle aynı kefeye koyuyorsan sana hiçbirşey demiyorum.

MANEVİYAT sana bişeyler hatırlatacaktır.

Bos demagoji yapiyorsun. GALATASARAY SPOR KULÜBÜNÜN SECILMIS YÖNETICILERINE KÜFÜR EDILEMEZ. Lafi saga sola cekmenin geregi yok. Galatasaray degerlerini bilmeyen insanlar kalkip burda maneviyat edebiyati parcalamasin.

Hocam aslında tam tersi olması lazım..

Sorgulayın abi yöneticiliğimi. Forum da şikayet bölümü var. Gidin şikayet edin oraya. Bu adam gerizekalı dedi diyin. Tutan yokki hiç birinizi. Ben rütbe arkasına saklanarak da demiyorum o dediklerimi. Rütbem giderse de gitsin bu yüzden. Problem de etmem :)

Bos demagoji yapiyorsun. GALATASARAY SPOR KULÜBÜNÜN SECILMIS YÖNETICILERINE KÜFÜR EDILEMEZ. Lafi saga sola cekmenin geregi yok. Galatasaray degerlerini bilmeyen insanlar kalkip burda maneviyat edebiyati parcalamasin.

Takım yenildigi transfer etmedigi zaman öyle bir edersin ki Yönetici falan filan hikaye bunlar geçiniz.

Üst Alt