# Artem Dzyuba - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Artem Dzyuba

Mitrogluo’dan daha berbat bir santrafor olamaz diyordum ta ki bu akşam bu bidonu gördükten sonra fikrim değişti.
Bu nasıl bir kazmalıktır böyle?

Mitrogluo’dan daha berbat bir santrafor olamaz diyordum ta ki bu akşam bu bidonu gördükten sonra fikrim değişti.
Bu nasıl bir kazmalıktır böyle?
abartmayada gerek yok...adamların ligi daha başlamadı ve takım sadece iki hazırlık maçıyla buraya geldi....yeni transferlede daham uyumlu değil...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Dzyuba ile ilgili enteresan bir tespitim oldu. Adam hava topuna zıplamıyor kafama çarpsın diye bekliyor öylece. Özellikle dikkat ettim hiç bir topa zıplayarak çıkmıyor olduğu yerde bekleyip yanındaki oyuncuyu itiyor çekiyor faul falan yapıyor. Acaba çok uzun boylu olduğu için zıplama yeteneği mi yok anlayamadım.

Zamanında Spartak Fener eşleşmesinde bu adam Emenike'nin yedeğiydi, o dönemde de böyleydi tek santrafor oynayacak birisi değil ki kanatlardan da adama doğru düzgün orta bile gelmedi kendi yardım etti tüm ataklara, o kadar da kötü bir adam değil.

Dzyuba ile ilgili enteresan bir tespitim oldu. Adam hava topuna zıplamıyor kafama çarpsın diye bekliyor öylece. Özellikle dikkat ettim hiç bir topa zıplayarak çıkmıyor olduğu yerde bekleyip yanındaki oyuncuyu itiyor çekiyor faul falan yapıyor. Acaba çok uzun boylu olduğu için zıplama yeteneği mi yok anlayamadım.
Futbol tarihinin en az zıplayan santrforu efsane Ersen Martin bile 10 cm sıçrayabiliyordu.
Dediğin gibi bu bidon hiç sıçrayamıyor.

bu adamin tek özelligi kafaya iyi cikmasi ve top indirebilmesi, baska bir sey oynayamaz. tek forvet oynuyorsan sürekli orta yapacaksin veya ileri sisireceksin, yoksa oyuna bir katkisi olmaz. cift forvet oynamak istiyorsan da arkasina hareketli bir second striker bulman lazim. forvette dün iranli veya driussi oynasa daha fazla zorlardi.

bu adamin tek özelligi kafaya iyi cikmasi ve top indirebilmesi, baska bir sey oynayamaz. tek forvet oynuyorsan sürekli orta yapacaksin veya ileri sisireceksin, yoksa oyuna bir katkisi olmaz. cift forvet oynamak istiyorsan da arkasina hareketli bir second striker bulman lazim. forvette dün iranli veya driussi oynasa daha fazla zorlardi.
bonservisi elinde oldugu icin gündeme gelebilir. bu adama kalabiliriz. yatabare kazmasi 11 gol 3 asistle oynuyorsa fatih hoca bu adam icin alalim diyebilir. bizim ligde bunlar oynuyor iste. falcao desen sakatlanir mi diye sürekli panikteyiz. aurelio buta ve saracchi beklerimiz olursa cok top getirebilirler buna. babel, feghouli, belhanda oynar bu da önünde olursa 3 golü gecemez

Hayallerimin forveti. 31 Temmuz'da sözleşmesi bitiyor. Yönetimin ve Fatih hocanın ekibinin yerinde olsam 1 ay boyunca kapısının önünde yatıp ikna etmeye çalışıyorum.

Bakın şakasız söylüyorum ligde 35'ten aşağı gol katkısı yapmaz. 25 gol 10 asist falan yapar. Bu ligde onu durduracak stoper daha anasının karnından doğmadı. Bu adama uygun bir sistem kurulsun, darmadağın eder ligi. Falcao'nun maaşından çık, bu adama 3M ver sorun değil.

Bonservissiz zaten. Aşırı istiyorum bu adamı. Aygır, Rus ayısı ne derseniz diyin, işte bizim forvetimiz bu diyeceğiz.

rakip takımlara giderse hayvan gibi kudururum. Vedat,Fernandao'nun falan yarattığı etkiyi görünce bu adamın yapacaklarının sınırı yok. Sözleşmesi bitiyorken ne yapıp edip ikna etmemiz lazım.
ben de hayvan forvetleri severim
bruno petkovici isterim mesela hayvan olmasina ragmen esnekligi yok degil ve dogu avrupali. guzel gol atmaya degil laps diye sokmaya calisan kafalar

Mangalcaoyu bir sekilde yollayabilersek olabilir, yoksa basak kapar.

başak dedinde Crivelli falan Fransa Liginin baya kötü forvetlerinden biriydi. Adam şimdi neler yapıyor. Dzyuba bu takımı 2-3 seviye yukarı çıkarır.

Umarım öyle bir şey olmaz. Ligi kapat gitsin. Adam kimlik yaşı 36 olan Demba ba ve vasat Crivelli ile neler yapıyor.

başak dedinde Crivelli falan Fransa Liginin baya kötü forvetlerinden biriydi. Adam şimdi neler yapıyor. Dzyuba bu takımı 2-3 seviye yukarı çıkarır.

Umarım öyle bir şey olmaz. Ligi kapat gitsin. Adam kimlik yaşı 36 olan Demba ba ve vasat Crivelli ile neler yapıyor.

krivelli tamamiyle ve kesinlikle armutun biri ve fransada da 10 gol attigi sezon var burdaki gibi. guresci gibi bisey ztn belki gurescidir

Dzyuba müthiş olur. Ama Fener, Beşiktaş'ın Cenk'i kaktırdığı gibi Vedat'ı itelerse bizim verdiğimize ek olarak açıktan 1.5 filan okutup alır büyük ihtimal. Türkiye çapı liglerin alayında aranan 9 numaradır. Tabii biz Falcao'ya top şişirirken bu herife yerden top getirip verimini düşürürüz büyük ihtimal ama performansının zekatı bile bu ligde ciddi fark yaratır. Fırsat olursa kaçırılmamalı.

Üst Alt