Artık Düzgün Bir Teknik Direktör Zamanı Gelmedi mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Artık Düzgün Bir Teknik Direktör Zamanı Gelmedi mi?

Galatasaray gibi bir takımın son 4 teknik direktörü listesine baktığında kalbi sıkışan bir tek ben değilim sanırım.
Bu çalıştırıcıların hepsi aynı zamanda camiamızın lideri, sayın başganımız tarafından görev süresi boyunca takımımıza layık gördüğü adamlar.
Sırasıyla:

1. Hamza Hamzaoğlu,
  2. Mustafa Denizli,
  3. Jan Olde Riekerink,
  4. Igor Tudor.

Nasıl ama. İşte Dursun vizyonu.

kimsenin terim in gidisinde sevindigini dusunmuyorum .. klubu bu halde birakip giden , ustleriyle her yerde kavgali olan bir adam portresine yeter demislerdir

fiorentinada checigorri miydi neydi onla tartisti , milanda maldini bile birbirine girip final oncesi ayrildi , bizde 2 sene sampiyon olmusken aysal ile dalasti gitti , sonra kanatlari altina girdigi demiroren ile de mahkemelik oldu

gecimsiz bir adam ,bunu kabul edin .. aysali terim kadar da sevmem ama o olayda bile aysal i terim den daha az suclu bulurum ast-ust iliskisine saygisizligindan oturu

Teknik direktörü bilmem de, düzgün bir başkan zamanı geldi de geçiyor bile.
Koskoca Galatasaray'ın başkanlık makamı köylü yağlı surata kaldı. Çok daha büyük bir problem bu.

kavun değil ki dibini koklayasın ! mancini bana göre bizim markamıza en uygun isimdi onun için bile burada artık isyan etmiştik gitsin diye belli olmuyor bu işler

Terim'den daha iyisi mi bulunur. Fırsat ayağımıza gelmiş Dursun haini ne yapıyor belli degil. Hocamın oynattıgı futbolu özledim valla. Gönderildiginde "taktik bilmiyor, kaos futbolundan adam gibi futbola geçecegiz, bu kadroyu kariyerli bir hoca ucurur, ünal baskan var len basımızda " diye sevinen az degildi bu forumda.

Üst Alt