Artık Farkımızı Ortaya Koyma Zamanı Değil Mi?


ultrAslandada konuyu actm burdada acayim dedim..

ArkadaŞlar bence artık bazı tezahuratlardan uzaklaşmamız lazım değilmi sizce, farkımızı ortaya koymamız lazım.Galatasaray tvde bu aralar videolarda çalan şarkı var o şarkıyı neden bizle özdeşleştirmiyoruz.liverpool you "will never walk alone" şarkısıyla tüm dünyada özdeşleşti artık...Biz neden bir şarkıyla özdeşleşmeyelim şarkı çaldığında tüm akılara biz gelmiyelim Ne dersiniz bir dinleyin tribünde bizim söledimizi hayal edinGSTV'de calan sarkıGOOGLEBlind Guardian - The Bard's Song (Live)YOUTUBEYouTube - Blind Guardian - The Bard's SongKUSURA BAKMAYIN KONUYU BURAYA AÇTM KONUYU NEREYE ACICAMI BİLMİYORDUM
 
Cevap: Artık Farkmız Koyma Zamanı Değilmi.gelen yorumlar

*Bu şarkıyı söylemek değilde , melodisi alınıp bir beste yapılsa , harbiden süper olur herkes susar maçı felan bırakır bunu dinler gerçekten süper.

*Arkadaş bence iyi düşünmüş tam tribüne uyacak güzel bir parça.

Sözleri değişip güzel bir beste cıkabilir ortaya.

*boyle bisey soylersek sahadaki oyuncular eminimki futbol oynamayi birakip bizi izler cok zor ama imkansiz degil

*tabiki imkansiz degil bu camia bu taraftar neleri basarmis

*yeni stadda mütis olur bencede bu veya baska bir bu cinsten parça warchant gibi
 
Cevap: Artık Farkmız Koyma Zamanı Değilmi.yok deil kardesim onlarınki you "will never walk alone" sarkıs bu kimsenin sarkısı deil normal bildin herkesin bildigi bir parca sadece
 
Cevap: Artık Farkmız Koyma Zamanı Değilmi.Nevizade Gecelerimiz var bence ilk önce onun üstünde çalışalım...
 
Cevap: Artık Farkmız Koyma Zamanı Değilmi.you'll never walk alone anlamlı bir parça ama bards song the lord of the rings dünyasına düşkün bir grubun yazdığı fantastik ögeler bulunduran bir parça , sevdiğim bir parça ayrı ama saçma bir tezahürat olur ayrıca parça da söylenecek gibi-tonalite nedeniyle- değil ki ben egitimli bir tenorum hani birşeyler bilerek söylüyorum.
 
Cevap: Artık Farkmız Koyma Zamanı Değilmi.gencken severdim bu parcayi, ama sozleri pek uygun degil malesef"no one will ever remember our names!" gibi birsey bagirmak komik olur. Sozler degistirilip melodi alinabilir belki..
 
Cevap: Artık Farkmız Koyma Zamanı Değilmi.Ayrıca şu da var ki herkes İngilizce bi parçayı su gibi ezberleyemez .. Hadi ezberledi okuyamaz .. Fikir güzel ama ancak özdeşleşebileceğimiz özellikle Türkçe bir parça gerekli Nevizade'den sonra ..
 
Cevap: Artık Farkmız Koyma Zamanı Değilmi.:2_thumbs_up_-_anima güzel melodi, kullanılırsa güzel olur. Baya organize bir şeyde olur yani.
 
Üst Alt