Artık Farkımızı Ortaya Koyma Zamanı Değil Mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Artık Farkımızı Ortaya Koyma Zamanı Değil Mi?

Cevap: Artık Farkımızı Ortaya Koyma Zamanı Değil Mi?

Nevizade yi bende çok seviyorum ama efsane olurmu bilemem.

Gs tv bir klip yapmıştı Sivas maçının devre arasında izlemiştim harikaydı.Bu şarkı çalıyordu galiba.

Başka bi link varmı renkdaş?açmıyor bende,sayfa görüntülenemiyor diyor.

Cok güzel bir konu acmissin, tebrik ederim. Gercekten cok iyi bir fikir.

Bence böyle bir sey muhakak, ama muhakak yapilma, bunun tarzinda...

Ondan sonra sahadaki aslanlari görün, extra motive olmus aslanlari!

Dilerim ki Ultraslan böyle bir calisma yapar, ve bütün stadda, seninde dedigin gibi, bizimle, Galatasaray'imizla özdeslesmis bir parcamiz olur!

YEni stadyumda süper bir ambiyans yaratir! Oyuncularin ruh halini düsünemiyorum bile!

Ee ne oldu şimdi farkı onlar mı koydu ?

Boşverin mayıstada biz koyarız.

Arkadaşlar tepki çekmek istemem ama "Ezikler bizden çaldı" gibi yorumlar yapılmış. Ben Haziran ayında bu şarkıya uygun söz yazmak için uğraşıyordum. Bu konunun açılış tarihi ise 23 Eylül...

Bu işlerle ilgilenen Galatasaraylı yokmudur,Candan Erçetine bi rica etsekmi acaba.Her şeyden önce konuyu açan arkadaşa bravo diyorum

Valla ben bu isten bisey anlamadim, besiktaslilarda ilk biz duyurduk bu muzigi diyolar :asd:

Arkadaşlar tepki çekmek istemem ama "Ezikler bizden çaldı" gibi yorumlar yapılmış. Ben Haziran ayında bu şarkıya uygun söz yazmak için uğraşıyordum. Bu konunun açılış tarihi ise 23 Eylül...

bu konun açılış tarihini sen de dahil herkes biliyor bak. ama senin çalışmalarının tarihini bilmiyoruz varsa kendi forumunda böyle bir yazın falan göster de bilelim, seninki eskiyse çekilelim biz madem(!). bence saraçoğlunda çekirdek senfoni orkestrası oluşturabilirsiniz böyle bi potansiyel var fener tribünleri için.

çıt çıt çıt çıt...

Valla ben bu isten bisey anlamadim, besiktaslilarda ilk biz duyurduk bu muzigi diyolar :asd:

en azından ortaya konulmuş bir emek açılmış bir başlık var. bu şarkının ünlü olması için taraftarların bir şey yapması gerekmiyor bilinen bir şarkı zaten. ama burak bu şarkının tonlarını müziğini çıkartmış(ki biliyorum kesinlikle küçümsenecek bir iş değil 1 saat falan sürüyo bazen). en iyisi beşiktaşlılar yeteeeeeeeeeerr desin fbliler çekirdek çitlesin biz de nevizade geceleri gibi (umarım ki) bunun gibi besteler üretelim. böylelikle herkes istediğine ulaşır gibime geliyor.

Nevizade Geceleri (Peşindeyiz) hep bir ağızdan doğru şekilde söylenirse o açık kapatılır.

Evet. Bard's Song-Nevizade Geceleri karışımı bir beste lazım. :D

Üst Alt