Artık Hücum Futbolu İstiyoruz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Artık Hücum Futbolu İstiyoruz

Cevap: Artık Hücum Futbolu İstiyoruz

barcelona, real madrid, arsenal bu sistemle başarılı oluyor diye bütün dünya ona ayak uydurmaya çalışıyor. biz sahaya ümit karan necati hakan şükür üçlüsüyle çıkardık eskiden ne güzel şimdi kanat forvet diye bir şey çıktı ama bize uymadı işte uymuyor biz eski sistemle daha güzeliz iki tane bitirici santrafor koy olsun bitsin

Hücum, defansif farketmez, ben artik futbol görmek istiyorum ya! Yok mu oynamak isteyen?

2 yıldır tam bir forvet bile yok, nereden çift forvet oynayacağız da hücum oynayacağız.

Orta saha daha büyük problem. Gol atıcak tonla adamımız var zaten. :) Çok yönlü bir orta saha lazım. Culio sol içte sırıtmayacak gibi. Bir tane de sağ ayaklısı lazım. Ama biraz daha defansifi tabiki.

Dizilişler ne zamandan beri hücum futbolu veya defansif futbol diye ayrım görüyor? 4-4-2'yi de pekala defansif bir şekilde oynarsın. Nasıl oynadığın dizilişle değil, teknik direktörün oyun anlayışıyla alakalıdır.

ben de uzun zamandır bu soruya cevap arıyordum.sadece biz değil fener trabzon beşiktaş bütün takımlar 3 forvet oynuyor.biri direk ikisi kanat..umut almedia niang baros tek forvetler..

kadro yapısı orta saha kalitesi uygun olsun olmasın istisnasız herkes aynı oynuyor artık.

ernt-aurelio-guti

simao-almedia-querasma

beşiktaşın yapısı ıygun buna kabul ederim.birazda trabzon ama bizim bilhassa bu orta oyuncularıyla ısrarla başka denemeler yapmadan oynamamızı an-la-ya-mı-yo-rum.

arda-culio-cana-kazım

baros-transfer

bizim böyle oynamamız en azından denememiz lazım.ardanın arda olduğu yıllar sol açıkta oynadığı dönemdi.3 lünün solunda yada geride yüzde 50 bile oynayamıyor.keza sabri de 4 lünün sağında çok verimli olur kazım 2 li forvetten biri olur..

hagi geldi umutlandım ama aynı tas aynı hamam devam..

galiba benim bilmediğim anlamadığım çözemediğim fizikle alakalı bir elzem oldu 4-3-3 ün farklı versiyonlarıyla oynamak takımlar için..

artık buna inanıyorum.

Takımda hücumcunun ağa babası vardı gönderdik.Demek ki istemiyoruz.

abdul+kader+keita

Muhtemelen Hagi Bursa macinda yine Sabriyi orta sahada oynatacak ve Serkan sag bek oynayacak. Cunku Hagi hep 3 tane defansi saglam oyuncu ile oynuyor orta sahada.

Üst Alt