Artık İş Bitti ! Sezon Sonu 4 Takım Yolcu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Artık İş Bitti ! Sezon Sonu 4 Takım Yolcu

Cevap: Artık İş Bitti ! Sezon Sonu 4 Takım Yolcu

Dün TRT 3 te bu olayla ilgili programı izledim. Spor yazarı Fatih Doğan TFF ile bağlantısı olan (yada genel kurul üyeleri) iki kişiyle görüştüğunu bu kişilerin M.A.Aydınlar'ın bir sefere mahsus af çıkması küme düşürme yerine eksi puan cezasının uygulanması konusunu görüşmek üzere UEFA yetkilileri ile biraraya geldiğini söylediklerini ifade etti.

Bende diyorum ki eğer buna UEFA "peki" derse "şikeye sıfır tölerans" sloganı ne olacak?

sabahları ekrana gelen bir program var ntvspor'da oraya biraz bakayım dedim.Gazete baslıklarını okuyor spiker.Bütün gazeteler UEFA ve Platiniden bir kereye mahsus küme düşürmeme yöntemine yesil ısık diyor.Lan dün mali ne dedi bunlar bugun ne yazıyolar.insanları cıldırtacak duzeye geldiler artık.Heleki o ntv spikeri üzerne basa basa sürekli bunu söylüyordu.Yorumcu var bitane yanında kel aklı basında bi adam."ben artık yorum yapmıcam diyor bu konu hakkında cunku herkes kafasına göre birşeyler söylüyor bari ben söylemeyeyim diyor" gerizekalı sunucu hala uzerine basa basa platini ile görüsüldü ve af konusunda anlasıldı bence diyor (lan kim ne ara platini ile görüstü? platini dün rusyada değilmiydi? ) hani hiçmi aklın yok mali o kadar acık acık cümleler kurduktan sonra bunları ne akla hizmet söylüyor?

ve ek olarak birşey daha aynı sunucu diyorki Galatasaray erken secime gidebilir.sebebide toplantı sırasında ali dürüst ile adnan öztürk tartısmıslar.ünay aysal'da böyle olmaz secime gidelim demiş.kendini begenmis spiker olayı halaaaaaaa zorlama cabasında ve diyorki zaten adnan polat birkac ay sonra yönetimdeki catlak sesleri duyacaksınız demişti.

lan sen kimsin hıyar herif bu kadar yanlı medyamı olur? feneri resmen lagamdan cıkarıp Galatasarayı koydu sabah sabah.

sabahları ekrana gelen bir program var ntvspor'da oraya biraz bakayım dedim.Gazete baslıklarını okuyor spiker.Bütün gazeteler UEFA ve Platiniden bir kereye mahsus küme düşürmeme yöntemine yesil ısık diyor.Lan dün mali ne dedi bunlar bugun ne yazıyolar.insanları cıldırtacak duzeye geldiler artık.Heleki o ntv spikeri üzerne basa basa sürekli bunu söylüyordu.Yorumcu var bitane yanında kel aklı basında bi adam."ben artık yorum yapmıcam diyor bu konu hakkında cunku herkes kafasına göre birşeyler söylüyor bari ben söylemeyeyim diyor" gerizekalı sunucu hala uzerine basa basa platini ile görüsüldü ve af konusunda anlasıldı bence diyor (lan kim ne ara platini ile görüstü? platini dün rusyada değilmiydi? ) hani hiçmi aklın yok mali o kadar acık acık cümleler kurduktan sonra bunları ne akla hizmet söylüyor?

ve ek olarak birşey daha aynı sunucu diyorki Galatasaray erken secime gidebilir.sebebide toplantı sırasında ali dürüst ile adnan öztürk tartısmıslar.ünay aysal'da böyle olmaz secime gidelim demiş.kendini begenmis spiker olayı halaaaaaaa zorlama cabasında ve diyorki zaten adnan polat birkac ay sonra yönetimdeki catlak sesleri duyacaksınız demişti.

lan sen kimsin hıyar herif bu kadar yanlı medyamı olur? feneri resmen lagamdan cıkarıp Galatasarayı koydu sabah sabah.

niye izliyorsunuzki ntv yi ... kanalin sahibi fenere transfer yapiyor daha alasi olabilirmi .. izlemeyin yeter

arkadaşlar operasyon başladı aşağıda zurriyette çıkan habere bakın bence fener düşmeyecek bu yüzden transferlere başladı ve malum medyada galatasarayımıza saldırmaya başladı

G.Saray Yönetim Kurulu’nda Adnan Öztürk ile Ali Dürüst arasında yaşanan çekişme, sarı kırmızılı kulübü olağanüstü kongre aşamasına getirdi. Başkan Aysal’ın, “Bu iş böyle gitmez” dediği öğrenildi.GALATASARAY her ne kadar saha içinde başarılı sonuçlar alsa da, yönetim kurulunda işler iyi gitmiyor. İlk günden itibaren birbirleriyle anlaşamadıkları bilinen başkan yardımcısı Adnan Öztürk ile 2. başkan Ali Dürüst arasındaki çekişme, kulübü kongrenin eşiğine getirdi... Şimdi biraz geriye gidelim ve bazılarının ‘bardağı taşıran son damla’ diye nitelediği yeni krizi hatırlayalım...

Sadece 2 yöneticinin haberi vardı

G.Saray Kulübü pazartesi günü Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) bir ihtarname göndererek, “Şikeyle suçlanan takımlar nedeniyle UEFA’dan ceza alır ve Avrupa kupalarına katılamazsak, sorumlusu siz olursunuz” mesajını verdi. Bu mektuptan, başkan Ünal Aysal’ın dışında sadece iki yöneticinin; Adnan Öztürk ile iletişimden sorumlu Sedat Doğan’ın haberi vardı. İşte bu durum Öztürk ile defalarca ters düşen Dürüst’ün sabrını taşırdı. Dürüst ertesi gün yönetim toplantısında konuyu gündeme getirdi ve Aysal’a, “İletişim departmanının bana bağlanmasını istiyorum” dedi. Aysal bu sözlere tepkisiz kalırken, Doğan’dan sert bir çıkış geldi:

“40 yaşındayım, çocuk değilim”

“Ben 40 yaşında adamım, çocuk değilim. Bugüne dek yaptığımız her işten başkanımızın haberi oldu. Ben sadece başkanımıza bağlı olurum.” Toplantıda yorum yapmayan Aysal’ın, yakınlarına, “Bu iş böyle sürmez. Yönetimde yenilenmeye gitmemiz gerekiyor” dediği ve liste çalışmalarına başlayarak en kısa zamanda kulübü erken seçime götürmeyi planladığı öğrenildi.

Okumadim ama saglam birsey yazdigin belli oyuzden like verdim...

Dusecekler zaten kasmaya gerek yok :D

Offfff :D

Bunların düştüğü gün çok güzel olacak lan :D

Bi düşünsenize her tarafta ağlayan sızlayan bebeler :) Bağırıp çağıran tipler :D

Hahahahahaha aha :)

sezon sonu yer yerinden oynayacak..Bunu TFF'de biliyor Başbakanda. Havalanında Mehmet Ali Aydınlar'ın yüzü kötü sonun habercisiydi. UEFA hiç bir şeye kayıtsız kalmaz.

sezon sonu yer yerinden oynayacak..Bunu TFF'de biliyor Başbakanda. Havalanında Mehmet Ali Aydınlar'ın yüzü kötü sonun habercisiydi. UEFA hiç bir şeye kayıtsız kalmaz.

Öncelikle eline yüreğine sağlık, birşey soracağım fener CL ye gidemedi diye UEFA dan değil TFF den tazminat alır diye düşünüyorum.Çünkü karar her ne kadar UEFA nında olsa resmiyette TFF nin.Bu konuda düşünceniz nedir?

bal gibi denir. Türkiye'de şike olaylarına göz yumuldu kanısı bile UEFA için çok büyük prestij kaybıdır. Onların derdi para olsa zaten şikeye sıfır tolerans tanımak zorundalar tek başına şampiyonlar liginin sponsor gelir pastası yıllık 4 milyar dolar.

Hocam bak benim dediğim çıktı .Siz bu ülkeyi gerçekten medeni bir yer sanıyorsunuz .

Üst Alt