Arturo Vidal Resmen Barcelona'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arturo Vidal Resmen Barcelona'da!

DjnDiBGXsAAXIb1.jpg

İyi transfer ama ben Barça'nın yerinde olsaydım İniesta'nın boşluğunu Nainggollan'ı alarak kapatırdım. O tren kaçtı tabii Inter aldı.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyi transfer ama ben Barça'nın yerinde olsaydım İniesta'nın boşluğunu Nainggollan'ı alarak kapatırdım. O tren kaçtı tabii Inter aldı.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Uyuşturucu mevzusu yüzünden herkes olumsuz yaklaştı da Radja daha iyi Vidal'den. Bence de küçümseniyor, taş gibi oyuncu.

Lakin biri 19 diğeri 38 milyon euro, o da var.

Şimdi yapılacak iş değil ama devre arasında Belhanda 'dan kurtulabilirsek yerine Barça 'dan bir orta saha bakabiliriz sürüyle orta sahaları var adamların ...

Uyuşturucu mevzusu yüzünden herkes olumsuz yaklaştı da Radja daha iyi Vidal'den. Bence de küçümseniyor, taş gibi oyuncu.

Lakin biri 19 diğeri 38 milyon euro, o da var.

Real ve Barça düzeyinde bir adam neden almadılar bende anlamış değilim. Juve bile zamanında gitti Roma'dan Nainngolan dururken Pjanic'i almıştı. Çok üst düzey bir orta saha büyük takımları hak ediyordu. Bence Barça için aradaki fark çok uçuk değil alabilirlerdi ama dediğin gibi bu uyuşturucu olayları yüzünden olabilir.

Barça eskisi gibi tiki taka futbolu oynamıyor. Geçen sene Valverde Neymar'ın gidişi sonrası 4-4-2 oynatıyordu takımı.

Daha dengeli bir oyun anlayışı var. Vidal hamlesi de rotasyon için yapıldı. Bence Arthur oynayacak orta sahada. Vidal sıkışınca dinamizm,tempo katması için alındı.

Üst Alt