AS Gazetesi: “Reyes, Galatasaray’a yakın” - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AS Gazetesi: “Reyes, Galatasaray’a yakın”

Cevap: AS Gazetesi: “Reyes, Galatasaray’a yakın”

[video=youtube;Eg6nvRUGWtY]https://www.youtube.com/watch?v=Eg6nvRUGWtY&feature=related[/video]

gelirse frikiklerde heyecanlanırız bundan sonra

Reyesi severim ama bu adam Homesick kelimesinin ispanyolca sozluklerde karsiligidir acin bakin.Onun icin gelmesin zirlar durur burda evim de evim diye.

allah askina ne reyes i yaa piyasada futbolcumu kalmadida mi bu oyuncuyu istiyoruz F.T insallah ikinci kez böyle bir hataya düsmez adam daha kendi takiminda bile forma sansi bulamiyor ve bu takim a.madrid

Reyes'i istemiyoruz, yönetim bizi duysun! 4 milyon yerine 6-7 verip Anderlecht'den Suarez'i alalım!

Reyes fizik olsun kalite olsun bizde iş yapacak düzeyde ama nedense istemiyorum negatif bir enerjisi var adamın.

bayadir takip etmiyorum anderlechti, nasil gidiyor suarez?

Valla ben de uzun zamandır maçını izlemedim, ama Suarez Avrupa Ligi'nde 7 maçta 6 gol 1 asistle oynuyor... İzlediğim kadarı da yeter zaten, süper bir oyuncu. Tam bizim aradığımız adam, çalım vari hız var, şut var. Pivot santrafor hariç her pozisyonda oynar.

Üst Alt