as livorno calcio - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

as livorno calcio

Cevap: Official AS Livorno Başlığı | Forza Livorno

Diyarbakır özerk bölge diyorsan senin bu ülke bütünlüğüne kastın var demektir. Ve bu forumda anayasal suç işleniyor, yetkililer görsün bunu. Diyarbakır yüzlerce yıllık Türk kentidir, onu kürdistan başkenti oarak görme hayalinizden vazgeçin. Emperyalizme karşıyız dersiniz ama emperyalizmin çıkarına olan bölünmeye katkı sunarsınız. Biraz daha cesaretiniz olsa açıkça söyleyeceksiniz niyetinizi ama daha ona cesaret gösteremiyorsunuz..

Yahu o zaman araştırsak baksak bizim milli takımımızda da kürt kökenli vatantaşlarımız vardır. Ben arada ki farkları sana açıkladım. Diyarbakır taraftarı bilinçli değil dedim. Diyarbakırda bir nevi özerk bir bölge gibi bişey. Diyarbakırı başkent olarak görürler. Sokağa çıktığında Türkçe konuşan insan zor bulursun. Ama resmiyette bişey yok. Fark bu..

Kafalar güzel baya saçmalanmış burada hadi ömer içmeye devam:mad:

gece gece baya saçmalamışsın

Arkadaşlar olaya Ömer kardeşimize itiraz edenler siyaset bulaştırmış aslında. O siyasi görüşünden dolayı seviyor takımı saygı duyalım buna. İnsanların inandıklarının doğruluğu ve yanlışlığını tartışamazsınız. O zaman kime göre neye göre doğru diye bir soru gelir aklıma?

Bende Livorno taraftarının duruşuna belkide 180 derece zıt bir noktada duruyorum ama bende azda olsa sempati duyarım böyle takımlara. Ömer arkadaşımıza sataşıpta olayı Diyarbakır gibi hassas noktalara getireyelim. Güzel bir fan forumu açılmış gerekirse sportif mağlubiyetlerinde takılın ama tercihleri sorgulamayın.Lütfen!

Ömer kardeşim Livorno'ya Seri A da başarılar. Bende Genoa ve Napoli'yi çok severim. Hadi bakalım ne olacak bu sene:)

Not:kardeşim dedim ama yaşı bilmiyordum:)

Diyarbakır özerk bölge diyorsan senin bu ülke bütünlüğüne kastın var demektir. Ve bu forumda anayasal suç işleniyor, yetkililer görsün bunu. Diyarbakır yüzlerce yıllık Türk kentidir, onu kürdistan başkenti oarak görme hayalinizden vazgeçin. Emperyalizme karşıyız dersiniz ama emperyalizmin çıkarına olan bölünmeye katkı sunarsınız. Biraz daha cesaretiniz olsa açıkça söyleyeceksiniz niyetinizi ama daha ona cesaret gösteremiyorsunuz..

Kafalar güzel baya saçmalanmış burada hadi ömer içmeye devam:mad:

gece gece baya saçmalamışsın

Türkiye Cumhuriyet'inin bir şehridir evet. Barcelona'da İspanya'nın bir kentidir. Tartışmayı en başından okumadığın belli oluyor.Ben kürt değilim. Diyarbakırı başkent olarak falanda görmüyorum. Ama oraya gittim ve gördüklerimi size aktarıyorum. Klavye başından yazması kolaydır bazı şeyleri. Ama bilip bilmeden konuşmayın lütfen!

Arkadaşlar olaya Ömer kardeşimize itiraz edenler siyaset bulaştırmış aslında. O siyasi görüşünden dolayı seviyor takımı saygı duyalım buna. İnsanların inandıklarının doğruluğu ve yanlışlığını tartışamazsınız. O zaman kime göre neye göre doğru diye bir soru gelir aklıma?

Bende Livorno taraftarının duruşuna belkide 180 derece zıt bir noktada duruyorum ama bende azda olsa sempati duyarım böyle takımlara. Ömer arkadaşımıza sataşıpta olayı Diyarbakır gibi hassas noktalara getireyelim. Güzel bir fan forumu açılmış gerekirse sportif mağlubiyetlerinde takılın ama tercihleri sorgulamayın.Lütfen!

Ömer kardeşim Livorno'ya Seri A da başarılar. Bende Genoa ve Napoli'yi çok severim. Hadi bakalım ne olacak bu sene:)

Not:kardeşim dedim ama yaşı bilmiyordum:)

Teşekkür ederim Metin. Sorun değil yaşım 23 :). Görüşlerin için çok çok teşekkürler.

Bence çok yanlış bir nokta var Livornoyu değerlendirirken, arkadaşlar kapitalist sistemden besleniyor, kapitalist düzenden para alıyor, o zaman onların duruşu da görüşlerini yansıtmıyor gibi bir noktaya getirmişler. Ne kadar sisteme karşı olsanız da bir de hayatın gerçekleri vardır, karşı koyamazsınız, ancak bunlar ödün vermek demek değildir.

Kapitalist sisteme karşı olan bir adam dev bir şirkette çalışmaya başlasa ve yönetici pozisyonuna gelse hayat görüşünden vaz geçmiş mi demektir, veya bizler Microsoft ürünleri kullanarak kapitalizme hizmet mi etmiş oluyoruz, daha yaratıcı tezler lazım. Takım taraftardan kazandığını kendi şirketlerine aktarır, oyuncuların hakkını yemeye kalkar gibi gerekçeler olursa ancak o zaman duruşundan taviz vermiş olur.

Türkiye Cumhuriyet'inin bir şehridir evet. Barcelona'da İspanya'nın bir kentidir. Tartışmayı en başından okumadığın belli oluyor.Ben kürt değilim. Diyarbakırı başkent olarak falanda görmüyorum. Ama oraya gittim ve gördüklerimi size aktarıyorum. Klavye başından yazması kolaydır bazı şeyleri. Ama bilip bilmeden konuşmayın lütfen!

Merak etme bizde biliyoruz neyin ne olduğunu konununda başından beri okudum ama gece saatin 2.5 da saçmalamakta sınır tanımıyoruz galiba

Cevap: Resmi AS Livorno Başlığı | Forza Livorno

Maça bak!

Cristiano Lucarelli (1-0) 9'

10' (1-1) Simone Perrotta

19' (1-2) Luca Toni

Cristiano Lucarelli (2-2) 27'

28' (2-3) David Pizarro

Dakika 33.

var zaten, sen hiç TÜRKİYE'YE aşık komunist gördün mü? bölücü zihniyetin bir diğer soft yansıması işte.

Üst Alt