AS Roma Takip Başlığı - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AS Roma Takip Başlığı

Ranieri sadece sezon sonuna kadar düsünülüyormus

Roma taraftari ve tecrübeli hoca, sezon sonuna kadar dogru tercih bence, sonra duruma göre baska hocaya bakarlar

Bu sezon bir şeyler yapar mı sence? Geldiği son sezonda oyuncularla arasi iyi degildi sanki, oyuncular 3 - 0 önde oldukları maçı sırf ranieriyi kovdurmak için 3 - 4 kaybettiler diye haberler çıkmıştı...

Bu sezon bir şeyler yapar mı sence? Geldiği son sezonda oyuncularla arasi iyi degildi sanki, oyuncular 3 - 0 önde oldukları maçı sırf ranieriyi kovdurmak için 3 - 4 kaybettiler diye haberler çıkmıştı...

hedef ilk 4 olmali, Inter ile puan farki sadece 3

gelecek iki mac Empoli ve SPAL, ve Milan derbisi oynanacak, burada iyi sonuclar alirlarsa ilk 3/4 mümkün

Ranieri ile sezon sonuna kadar problem yasanmaz bence, iyi form yakalayabilirler

Monchi gitti hocaları gitti, ligde kötüler, Avrupa bitti.

Sene başında çok yanlış transferler yaptıklarını söylemiştim, takımı wonderkid kanatlarla doldurdular ve kaybettikleri oyuncuların yerine sağlam adamlar almadılar, Radja gibi oyuncunun yerine Pastore mi alınır, yılın en çok çıkış yapan oyuncusu da en ummadıkları ve Inter'in Radja'ya bonus olarak verdiği adam oldu.

Monchi gitti hocaları gitti, ligde kötüler, Avrupa bitti.

Sene başında çok yanlış transferler yaptıklarını söylemiştim, takımı wonderkid kanatlarla doldurdular ve kaybettikleri oyuncuların yerine sağlam adamlar almadılar, Radja gibi oyuncunun yerine Pastore mi alınır, yılın en çok çıkış yapan oyuncusu da en ummadıkları ve Inter'in Radja'ya bonus olarak verdiği adam oldu.

Benim bildiğim 2 oyuncu + 25 milyon verdi Inter.Kimdi o oyuncu ?

Hepsi birbirinden beter mesela Inter'de ;

Nicolò Zaniolo - Oyuncu profili 18/19 şu herifi ucuza vererek büyük salaklık yapmış.Çocuk topçuyum diye bağırıyor

Roma çok adam aldı da süreci yönetecek adamı kovup Raineri'yi getirmek tam bir akıl tutulmasıdır

Bu arada Radja'yı bize ve Beşiktaş'a önermişler :D

Benim bildiğim 2 oyuncu + 25 milyon verdi Inter.Kimdi o oyuncu ?

Hepsi birbirinden beter mesela Inter'de ;

Nicolò Zaniolo - Oyuncu profili 18/19 şu herifi ucuza vererek büyük salaklık yapmış.Çocuk topçuyum diye bağırıyor

Roma çok adam aldı da süreci yönetecek adamı kovup Raineri'yi getirmek tam bir akıl tutulmasıdır

Bu arada Radja'yı bize ve Beşiktaş'a önermişler :D

Biri Zaniolo işte, bahsettiğim de o.

Zaniolo + Santon + 25 m euro şeklinde bir iş oldu, totalde 38'e mi ne geliyordu biçilen bedeller üzerinden.

Conte: "Ben Roma'da iki yıl geçirdim ve oraya aşığım. Olimpiyat Stadı'ndaki tutkuyu hissedince takım için yaşamaya başlıyorsun. Şu anda Roma'ya gitme durumum yok ancak bir gün Roma'yı çalıştıracağımı düşünüyorum."

Robin Olsen'i o fiyata alan mal bir kulub.
Italya'da en sevdigim kulubtur ama hep bir mallik yapiyorlar zaten. Her tuttugum takim gibi.

Üst Alt