# Asamoah Gyan


Cevap: Asamoah GyanAdamlar ilk teklifi reddetmiş ama bir çift haneli rakamlara çıkarsak alırız.Bu adam için değer.
 
Cevap: Asamoah Gyangeçen transfer döneminde fener isterken kimse beğenmiyordu. ben çok beğeniyorum bu adamı 2 stoperi sırtında taşıyor :)
 
Cevap: # Asamoah GyanSeref Aydin yazmisti bunun ismini, hic bir haber yokken daha 2-3 gün önce.

Haberleri cogalmaya basladi.Kazma deniliyordu bu adama, dogru mu? :D
 
Cevap: # Asamoah GyanGelsin formamın arkasına ismimi yazdırırım.Drogba'dan bile fazla sevinirim.c c c Gana c c c
 
Cevap: # Asamoah GyanSeref Aydin yazmisti bunun ismini, hic bir haber yokken daha 2-3 gün önce.

Haberleri cogalmaya basladi.Kazma deniliyordu bu adama, dogru mu? :DŞöyle söyleyim Drogba'nın 5-6 sene önce yaptığı iki stoperi cebine koyup gezdirme işini Gyan bu sene yaptı Premier Lig'de.;)Hayvani bir adam gelirse inanılmaz katkı sağlar.
 
Cevap: # Asamoah GyanLigte 31 mac ta 10 gol 5 asistti var

16 milyon euro ya almıstı sunderland bu oyuncuyu

Bizim alabilme ihtimalimiz varmı sizce?
 
Cevap: # Asamoah Gyanbu tarz oyuncular bizim ligde hep iş yapmıştır bundan sonrada yapar. şeffaf oyuncular nadir katkı verir
 
Cevap: # Asamoah GyanAltan Tanrikulu'na sorun kariyerinde 1 sezon(o da yarisinda sakat) Karabuk tecrubesi olan Emenike Drogba'dan iyiyse Asamoah kac Drogba eder:tank:
 
Cevap: # Asamoah GyanÇok saçma ve bariz bir şekilde yalan haber.Adam daha genç ve Premier Lig'e yeni gitti,oldukça başarılı bir performans gösterdi o yüzden ordan ayrılması zor.Ayrılsa bile bu transfer için yaklaşık 20 milyon dolar civarı bir para gerekiyor,yanlış hatırlamıyorsam Sunderland geçen sezon onu 15 milyon dolar civarı bir paraya almıştı zaten üüstüne kar koymak isticeklerdir.Takımıyla anlaşsak bile Gyan'ı Avrupa kupalarında bile olmadığımız bir sezon transfer edebilmemiz nerdeyse imkansız.
 
Cevap: # Asamoah Gyançok gol kaçırdığı doğru ama yıpratıcı gsda iyi iş yapar birde stancu kalcak diyorlar pino kalcak diyorlar bizde yabancı kontenjanı varmı ki
 
Üst Alt