# Asamoah Gyan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Asamoah Gyan

Cevap: # Asamoah Gyan

Fener alacağı zaman kazma deniliyordu fener iyi kazık yiyecek deniyordu şimdi göklere çıkarılıyor..Forumun futbol bilgisine güvenmemek lazım demek.

Ben hic begenmiyorum bu gyani overrated in ta kendisi ! Gol vuruslari lesh ! Elmander Dan iyi degil Zaten Elmander varken cok gereksiz !

Şöyle söyleyim Drogba'nın 5-6 sene önce yaptığı iki stoperi cebine koyup gezdirme işini Gyan bu sene yaptı Premier Lig'de.;)

Hayvani bir adam gelirse inanılmaz katkı sağlar.

16m avroya Sunderland aldı bizden isteyecekleri para 20m avro tam manasıyla gereksiz bi transfer olur.O paraya gidip İnleri alalım orta sahaya

Gyan nedir ya ? Emenike Rennes'te parlasaydı en fazla Gyan kadar olurdu.Aralarında uçurum denecek kadar fark yok.Biri Avrupa görmemiş tek fark bu.Emenike'de 2 adamı sırtına alıyor ama bu onun iyi oyuncu olduğunu göstermiyor.Futbolcu dediğin adam öncelikle zekasını göstercek, gücünü değil.Ne kadar güçlü olursan ol, futbol zekan yoksa gerisi hikaye.Afrikalı oyuncuların çoğu futbol zekasından yoksundur, bu adam da onlardan biri, hücum futbolu oynayan takımlarda başarılı olamaz.Kontra atak oynayacak halimiz yok Süper Lig'de.Eee bu adama 10 milyon euro vercek durumumuz da yok.Yanlış transfer olur... Buraya kadar yazdıklarım bu adamın transferi konusunda genel yorumlarım.

Bunun dışında böyle bir şey olur mu yoksa asparagas mı diye yorumlarsak, bence asparagas.Yabancı basında geçmiş olabilir, ordaki basın da bizim basından gördüklerini yazıyor malesef.

Baros gibi bi forvetimiz var hala gidip Gyanın peşinden koşuyosak yazık.Ayrıca Elmanderi süs niyetine mi aldık biz?

Baros gibi bi forvetimiz var hala gidip Gyanın peşinden koşuyosak yazık.Ayrıca Elmanderi süs niyetine mi aldık biz?

Barosun bana sakatlanmıyacağının garantisini verebilir misin Baki?

Gyan iyi bir transfer olur ama Sunderlandin bırakcağını sanmıyorum.Adamlar Darren Bentin yerine aldılar.

Hem seneye daha çok şey bekliyorlar Gyandan.

Barosun bana sakatlanmıyacağının garantisini verebilir misin Baki?

Gyan iyi bir transfer olur ama Sunderlandin bırakcağını sanmıyorum.Adamlar Darren Bentin yerine aldılar.

Hem seneye daha çok şey bekliyorlar Gyandan.

Elmander hayalet adam mı anlayamadım ki?Gyan geçen sene 10 gol 5 asist yapmış,Elmander de 10 gol 6 asist yapmış Premier ligde.Üstelik oynadıkları takımlar da aynı ayarda takımlar.Al 1 tane ön libero 1 tane ofansif orta saha ne gerek var santrafor transferine?

Elmander hayalet adam mı anlayamadım ki?Gyan geçen sene 10 gol 5 asist yapmış,Elmander de 10 gol 6 asist yapmış Premier ligde.Üstelik oynadıkları takımlar da aynı ayarda takımda.Al 1 tane ön libero 1 tane ofansif orta saha ne gerek var santrafor transferine?

Ama Gyan 23 yaşında ve daha ilk sezonuydu.

Elmander hayalet adam mı anlayamadım ki?Gyan geçen sene 10 gol 5 asist yapmış,Elmander de 10 gol 6 asist yapmış Premier ligde.Üstelik oynadıkları takımlar da aynı ayarda takımlar.Al 1 tane ön libero 1 tane ofansif orta saha ne gerek var santrafor transferine?

Koskoca sezonu Baros ve Elmanderle götürmek çok akıllıca bir fikir.:eek:

Üst Alt