# Asamoah Gyan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Asamoah Gyan

Cevap: # Asamoah Gyan

Ben zaten Baros ve Elmander varken genç oyuncu transferine daha sıcak bakarım..

Gyan'da maşallah yani..

Öküz gibi adam niye hayır diyeyim..

3 tane tabanca gibi forvetimiz olur..

Hırçın, Savunmayı Yaran Bir Mantıkla Oynuyor. Fatih Terim Sever Böyle Adamları.

Keita'nın Türkiye'deki Etkisini Biliyoruz. Yarıp Geçiyordu Kanattan. Onun İçin Bende Alınmasını Çok İsterim ;)

Fenerbahce ile adi gecerken herkes laf ediyordu GS ile adi gecince herkesin fikirleri degismis :) Sasirdim mi ? Galiba artik sasirmiyorum .. :)

Bana gore cok ustun bir oyuncu degil gecen sene cok buyuk bir bonservise transfer oldu 16 milyon euroydu sanirim yari fiyatina bize gelse yine uzulurum . Yipratici bir forvet olabilir ama bize ondan ziyade hedef adam lazim . Zira Baros da Elmander de bu isi rahatlikla yapabilir . Umarim boyle bir transfer gerceklesmez zaten ihtimal de vermiyorum cok .

zendenle dansını hatırlayanlar var evt fenaydı xD dünya kupasında amc/fw nasıl oynanır gösterdi o formuyla oynarsa bizde keitayı unutturur başkanım elin değmişken..

Aradığımız forvet, sırtında süründüre süründüre gol atar bu ülkedeki kazmaları, müthiş adam.

fener geçen sezon başı çok uğraştı alamadı.sağlam bir oyuncu çok yönlü ama zor bir transfer.

arshavin içinde durum aynı,Galatasaray arsenalin kapısını çalacak ama arshavin için değil ebuoe için gidecekler.

Arshvain gelirse zaten olay olur,gyan ise çok büyük katkı yapar bu takıma..

Gyan'a kazma gibi kelimeler yazanlar merak ediyorum hiç alıcı gözle izledi mi ??

Biz baros'un gücünden bahsederiz .. Gyan 10 baros eder tekniğiyle gücüyle...

Adebayor gelir gyan gelmez okadarını diyeyim..

Adebayor mu gyan mı deseniz hiç düşünmeden gyan derim...

Gyan santrafor oynamasına rağmen bana göre kanat oyuncusudur.Son vuruşları pek iyi değil,hızlı,adam eksiltebilen,yardıran adam kısaca.Ama gol vuruşları pek iyi değil.O fiyatlara gelmesini istemem açıkçası.

90'lı yıllarda Gyan, Emenike, Niang tipinde bir sürü güclü fizikli, deparı seven ve mcadeleci siyahi forvetler geliyodu Türkiye'ye. Fakat hic biride tutunamadan kayboldu gitti. Arada Okacha gibi estetik olanları bir yerlere geldi. Simdilerde ise o dönemin benimsenen Ersan Martin, Mehmet Batdal gibi pivot santraforları aynı ligde tutunamaz oldu.

Gyan ligimiz icin tam aranılan özelliklere sahip olan bir oyuncudur. Emenike'nin 9m ettigi yerde rahat 15m ederi vardır. Yinede Sunderland'de o kadar da iyi bir sezon gecirmedi. Lorik Cana'da oldugu gibi "zararın neresinden dönülse kardır" misali, aldıklarının altına verme ihtimalleri olabilir.

Gol istatistiklerine de fazla aldanmayın. Oyun stili basarılı olacagının garantisidir.

Üst Alt