# Asamoah Gyan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Asamoah Gyan

Cevap: # Asamoah Gyan

Emenike'nin 9m ettigi yerde rahat 15m ederi vardır.

Emenike'nin 9m ettigi yerdeden ziyade Emenike'nin 9 milyon euro etmemesi gereken yerde Gyan'in da 15-16 milyon euro etmemesi gerekir daha dogru olur bence . Ayrica cok mukemmel bir takim duzeni olmazsa ya da cok berbat savunma oyuncularinin oldugu bir ligde oynamazsa hayatinda bir sezonda 20 golu goremez . Bu zamana kadar 20 golun yanindan bile gecemedigi gibi .

Sunderland'in bırakıcağını hiç sanmıyorum.Hiç şüphesiz gelecekde kendini daha fazla geliştirir.Ancak gazeteyi doldurmak için olan haberlerdendir şüphesiz.Zenden ile olan dansını Sabriyle yaptığını düşünemiyorum :asd:

Yeniden canlandırayım burayı :D

gkmnozdmir Gökmen Özdemir

Forvet icin gyan asamoah teklif edildi.. Bonservisi 8 mil €.. Gecen sene sunderland 15'e almisti.. Baros 2 gunde satilirsa alinabilirmis..

# Gyan Asamoah

Gyan Asamoah haberleri türemeye basladı. Rivayete göre 8 milyon karsılıgında Galatasaray'a önerilmis :animation:

Kaynak: Vatan/Ibrahim Seten-Gökmen özdemir

emenikeyi bu kadar küçümsemeyin oda iyi adamdı. gyanda bize çok faydalı olur fakat baroşu satıp değil baroş la kalsa daha faydalı olur kanımca

Afrikanin gelismemis ulkelerinde doganlarin yaslari her zaman supheli olmustur.Adamin simdi bir suru resmine videosuna baktim,imkani yok 25 olamaz .Rahat 30 uzerinde gosteriyor.Alinacaksa mutlaka yas testine sokmak lazim.Bizimkilerde dusunuyordur benim kadar her halde.

724240281455dg.jpg

eboue twitter

Gyan and Eboue in the same team???!! Make it happen boss. Lets make it Dancing Time

Üst Alt