Asgari Ücret 2825 Lira Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2021 Asgari Ücret için siyaset çevrelerinden de beklenti açıklamaları gelmeye başladı. Muhalefet partileri konu ile ilgili açıklamalarını yapmaya devam ederken, Saadet Partisi‘nin 2021 asgari ücret teklifi şok etkisi yarattı. Saadet Partisi’ne göre asgari ücrette hedef 8 bin lira olmalı!

asgari ucret 8000 olmali
Temel Karamollaoğlu (@T_Karamollaoglu) | Twitter

2021 Asgari Ücret için siyaset çevrelerinden de beklenti açıklamaları gelmeye başladı. Muhalefet partileri konu ile ilgili açıklamalarını yapmaya devam ederken, Saadet Partisi‘nin 2021 asgari ücret teklifi şok etkisi yarattı. Saadet Partisi’ne göre asgari ücrette hedef 8 bin lira olmalı!
Bu şok etkisi yaşayan vatandaş 10-15 aldığı için 2250 nin ne anlama geldiğini bilmediğinden şok etkisi içinde olabilir

2500 yapsınlar kur ve enflasyon eskisi gibi olsun mükemmel bi para

enflasyon ve kur uçmuşken 3 bin yapsanda kimseye derman olmaz

adamlar 200-300 lira artırıp herşeye 400-600 lira zam getirip o çok az artırdıkları parayıda misliyle geri alıyolar zaten

ama yok böyle devam herkes memnun zaten halinden,ben tok olarak açın halinden anlarken aç ısrarla aç olduğunu anlamıyosa yapıcak bişey yok

Asgari ücretli insanların maaşının 3te 2.5u zaten kiraya ve faturasına gidiyo,bunlar ne yiyo ne içiyo ne giyiyo ben anlamıyorum çoluk çocukları var okulları var hala herkes memnun

bi ülkeyi yönetirken vatandaşı lüks içinde olmasa bile karnı tok sırtı pek çoluğu çocuğuyla mutlu huzurlu yaşatmak bu imkanı sağlamak bu kadarmı zor

benim artık bu düzenin siyasi olarak değişiceğinede inancım kalmadı,kurunun yanında yaşta yandı

bu hikayede yanan biz olduk

Politikacılar brüt=net söylemine girmiş sonunda.

Olması gereken bu.

Asgari ücretin günden güne ortalama ücrete yaklaşması ise daha büyük bir sorun.

Üst Alt