Asıl Lig Şimdi Başlıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Asıl Lig Şimdi Başlıyor

Artık lig için yorum yapmak neredeyse imkansız. Her hafta lider değişebilir, inanılmaz stresli haftalar bizi bekliyor...

GS basaksehir maci meseleyi onemli olcude cozer , basaksehir ile fb arasinda 5 puan var , ama basaksehir kaybederse , geri kalan maclarda bir beraberlik dahi alirsa fb nin bile altina iner

fakat GS yi yenebilirse , 3 takima karsi da maglubiyet kredisi olusacak

ayrica fb ye ikili averajimiz yok unutulmasin ... karabuk ile maclari var , ayrica iceride farkli skorlari da olabilir , fb ile puanlarin esitlenme senaryosunda en az 1 macta -1 averaj yapacagimiz da kesin olduguna gore aradaki farkin kapanmasi surpriz olmaz

hidayet senle genelde anlasamam ama matematiksel hesap acisindan tesbitler on numara ,tam ben yazacakken bakiyorum sen yazmissin

bjk nin fb ye karsi beraberlik kredisi var ... bunu akhisar macinda , GS macinda kullanabilir .. bu durumda konusulacak sey degil ama bir men durumu ihtimali de acik oldugu surece 3 unculuk de hedef kalacaktir

1. Başakşehir 59 Puan

Galatasaray (D)
Kayseri
Osmanlı (D)
Sivas
Antalya (D)
Kasımpaşa

2. Galatasaray 57 Puan

Başakşehir
Alanya (D)
Beşiktaş
Akhisar (D)
Malatya
Göztepe (D)

3. Beşiktaş 56 Puan

Akhisar (D)
Malatya
Galatasaray (D)
Kayseri
Osmanlı (D)
Sivas

4. Fenerbahçe 54 Puan

Sivas (D)
Antalya
Kasımpaşa (D)
Bursa
Karabük (D)
Konya

Asıl lig şimdi başlıyor hiç bir takım 6’da 6 yapamaz...
Final maçlarını en iyi oynayan takım şampiyon olur...​
Üstat asıl lig şimdi bitti maalesef...

Bjk'yi de yenersek olabilir :D o zaman da genel averaja kalır iş.Başak 1 maçta daha berabere kalırsa 3 takım 72 olabilir.O zaman da başak şampiyon oluyor

genel averaj sadece fb GS arasinda var ... bjk fb arasinda bjk , fb basaksehir arasinda fb , basaksehir bjk arasinda basaksehir ustun

eger 3 u esit puanda olurlarsa

basaksehir 7
fb 6
bjk 4

gordugunuz gibi 3 lu averaj olursa , bjk fb ye karsi 2 li averajini kaybediyor , fb de basaksehire olan 2 li averajini kaybediyor , bu olasilik az da olsa var

genel averaj sadece fb GS arasinda var ... bjk fb arasinda bjk , fb basaksehir arasinda fb , basaksehir bjk arasinda basaksehir ustun

eger 3 u esit puanda olurlarsa

basaksehir 7
fb 6
bjk 4

gordugunuz gibi 3 lu averaj olursa , bjk fb ye karsi 2 li averajini kaybediyor , fb de basaksehire olan 2 li averajini kaybediyor , bu olasilik az da olsa var
Ben,biz fener ve başakşehir arasında üçlüyü diyorum.Biz beşiktaşı yendik mi beşiktaşın 72 yapma ihtimali artık kalmıyor

Üst Alt