Asıl Lig Şimdi Başlıyor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Asıl Lig Şimdi Başlıyor

Esas lig şimdi bitti bundan sonra %99 şampiyonuz...Gençlerbirliği maçını atlatıp Kasımpaşaspor mağlubiyetini de telafi ettik esas ligi mariano bitirdi...

Hani şampiyonluk mucizeydi?3-4 saat önce öyle diyordun.Forum çok dediğinden dönen adam gördü de,ben senin kadarını görmedim reis yanlış anlamazsan. :D
Estağfurullah alınmam da mucize oldu marianonun golü öncesi belhanda-feghouli paslaşması ve marianonun sağ ayağıyla topu açması ve sol ayağıyla hayatında atmadığı golü çatala göndermesi teknik taktikle alakalı değil 3 saat daha oynansa atamazdık hatta son dakikalarda açılıp gençlerdeki gibi mağlup bile olabilirdik mucize oldu çok da iyi oldu...

1. Galatasaray 63 Puan

Beşiktaş
Akhisar (D)
Malatya
Göztepe (D)

2. Beşiktaş 62 Puan

Galatasaray (D)
Kayseri
Osmanlı (D)
Sivas

3. Başakşehir 62 Puan

Osmanlı (D)
Sivas
Antalya (D)
Kasımpaşa

4. Fenerbahçe 57 Puan

Antalya
Kasımpaşa (D)
Bursa
Karabük (D)
Konya

Büyük final geldi al macı cek fişi bu kadar basit...
Osmanlı’da bi sürpriz yaparsa tadından yenmez...​

Bizim için bittikten sonra başlasa ne yazar
Hevesinizi kırmak gibi olmasın gençler ama haftaya Başakşehir'e de yeniliriz. O yüzden fazla heveslenmeyin, ligi Fener'in üzerinde bitirirsek öpün başınıza koyun ki o da zor bence.
Üstat asıl lig şimdi bitti maalesef...
eğri oturalım doğru konuşalım

sıçtık...
Tüm avantajı harcadık yazık edeceğiz bu sezona

Evet negatifleri ifsa edelim. Hevesi cabuk kirilan ahbabim Hido sasirtmadi. BEY aslinda rasyonel yazan bir adam gibi gozume carpmistir ama mesajlarini inceledim Marcao takintisi hosuma gitmedi yakin takibe aldim. Ustadin seken nadir tahminlerinden olmus diyebiliriz. Mehmet Ocak yine hocaya falan sovmus mesaji editlenmis.

İyisin hoşsun da reis bu olay da senin Dursun seçimi kesin kazanacak olayı gibi olacak,6/6 yapıp şampiyon olacağız.
Revize edilecek bir şey yok.Şampiyonluk bizde.

Gercek buyuk usta:hat:

Anlık olarak fikir değiştirmeye gerek yok.

Geçen sezon şampiyon olacağımız Ağustos veya Eylül'den net görülüyordu.

Olumsuzluklar iniş çıkışlar olur. Hikayeyi güzel kılanlar da biraz bunlar aslında. Ve o hikaye çok da güzel bitti.

Bu sene emareler pek yok o da doğru. Ama 4 sene şampiyonluğun 2. halkası olan 1998 de çok zor gelmişti.

İnanıyorum ben hala. Her maç zor. En zor maçımız da yarın. Şu an 11 puan fark var maç fazlası ile. Motive olup alabilirsek bunu. Önümüzde ki 3 haftada inşallah bambaşka şeyler konuşacağız. Ben inancımın zirvesindeyim. Çünkü puan kaybedeceği haftalar geldi rakibin. Şerefi ile oynayan takımlar ve hocalar ile oynayacaklar üç hafta boyunca.

AMA ÖNCE TAKIM, SONRA BİZ İNANMAK ZORUNDAYIZ. Takım o enerjiyi ve refleksi göstermedikçe boşuna konuşuruz sadece.

Rakibin işin bittiğini düşündüğü anda o korkuyu vereceksin.

Üst Alt