Asker Dönüşü Yaşadığım Büyük Şok - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Asker Dönüşü Yaşadığım Büyük Şok

anladığım kadarıyla vasfi reis zengin piçi kaanın elinden kızı alacak gibi muhabbetin sonunda.
arslanım benim

Askerden döndüğüm sıralarda Babylon'da o hafta sonu sağlam clubber party var, her telden insan var, çoğu zaten zengin tayfa baba parası ezen tipler, bende katılıyorum tabi. Kaan iş stresinden uzak kaldığı bu ortamda birden rahatlıyor, epeydir görüşmediği arkadaşlarını da görünce kızı boşlamaya başlıyor. Ekip erkek ağırlıklı ama gay de var aralarında.

Tabii boşlayınca kız baya bozuluyor, tartışmaya başlıyorlar, kız madem arkadaşlarınla görüşecektin neden beni buraya getirdin falan bir ton laf ediyor, Kaan toparlamaya çalışıyor ama içkinin de etkisiyle tartışma daha da artıyor, kız basıp gidiyor taksiyle, uğraşıyor dur gitme falan eve geçelim diye ama nafile.

Bir yerden sonra boşver diyip arkadaşlarının yanına geçiyor.

Vasfi temsili

tumblr_mpb0176paK1rg5fnpo1_400.jpg

tumblr_mpb0176paK1rg5fnpo2_400.jpg

Gece ilerleyip müzik tonu düştükçe kalabalık dağılmaya başlıyor, sayıları da azalıyor ama Kaan'nın pek bir yere gidesi yok acayip efkar basıyor içkinin de etkisiyle. Gruptan arkadaşının arkadaşı birisi yanına yaklaşıyor ve dertleşmeye başlıyor. Benzer yaşdalar, o da Avrupa'da okumuş ailesinden uzakta yaşamış epey.

Konu kızlardan açılıyor, yürümeyen kısa ilişkiler, kızların tripleri, bu kızlar neden böyle derken muhabbet baya sarıyor. Gece 3-4 gibi artık millet dağılmaya başlıyor ama Kaan ailesinin yanına dönmek istemiyor, bir ton laf yiyecek en iyisi gelin bizim villaya geçelim orada içmeye devam ederiz sabahlarız zaten epeydir toplanamıyorduk diye davet ediyor grubu. Ben dahil 7-8 kişi kalan grup eve geçiyor, 2-3 tane kız da var.

Gece ilerleyip müzik tonu düştükçe kalabalık dağılmaya başlıyor, sayıları da azalıyor ama Kaan'nın pek bir yere gidesi yok acayip efkar basıyor içkinin de etkisiyle. Gruptan arkadaşının arkadaşı birisi yanına yaklaşıyor ve dertleşmeye başlıyor. Benzer yaşdalar, o da Avrupa'da okumuş ailesinden uzakta yaşamış epey.

Konu kızlardan açılıyor, yürümeyen kısa ilişkiler, kızların tripleri, bu kızlar neden böyle derken muhabbet baya sarıyor. Gece 3-4 gibi artık millet dağılmaya başlıyor ama Kaan ailesinin yanına dönmek istemiyor, bir ton laf yiyecek en iyisi gelin bizim villaya geçelim orada içmeye devam ederiz sabahlarız zaten epeydir toplanamıyorduk diye davet ediyor grubu. Ben dahil 7-8 kişi kalan grup eve geçiyor, 2-3 tane kız da var.
hmm maximum üç kız ise beş erkek

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt