Askerden Geldim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Askerden Geldim

Hayırlı teskereler dilerim Admin bey.. Çarşı izinlerinde mutlaka foruma gir çünkü anılarını çok merak ediyorum..

Benim askerlik celbim geldiğinde, 15 ay olduğunu görünce umarım gay falanımdır demiştim..

Tabi teslim olmadım. bir süre sonra çarşıda aziz askerleri biri tutup kolumdan, yürü gidiyoruz demişti.. Ya şimdi ya hiç Doruk deyip, askerin boynunu öpmüştüm..

Çok utanmıştım ne yapıyorum ben demiştim.. Ya kızarsa ya reddedilirsem gibi binlerce manasız soruyla boğuluyordu beynim.

Komutanıma götürüp teslim etmişti beni.. Odasından çıkarken son kez bana bakıp, boynunu okşamıştı.. Bende evlada derecesine dudağımı silmiştim.

Bir dahada asla görmemiştim onu.. Belki orada şikayet etmiş olsaydı pembe teskeremi alacaktım ama olmadı..

Ya Ali bi git :D

Bende 5.5 ay ist Tuzla'da yapmıştım 313.kd olarak çabuk bitiyor başlarken zor oluyorda bitiyor:)

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı tezkereler bu arada yazmayı unutmuşum :) çokta sıkıntı etme gittiğin yerler iyi zaten acemide yürü babam yürü sonrada ya yazıcı ya silahlık nöbetçisi olursun :)

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt