Aslan, 3 Yıl Sonra Bir İlki Başardı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan, 3 Yıl Sonra Bir İlki Başardı!

galatasaray-bugun-to-87623019ed1f8e0c5a26.jpg

Süper Lig'in ilk 5 haftasında liderlik koltuğunu kimseye kaptırmayan Galatasaray, şampiyonluk yaşadığı 2012-2013 sezonundan sonra ilk kez 13 puan toplamayı başardı. Kalesinde şu ana kadar sadece 3 gol gören sarı kırmızılılar son olarak 3 yıl önce böyle bir istatistiğe ulaşmıştı.

6. haftada deplasmanda Bursaspor ile karşı karşıya gelecek Galayasaray, 2 günlük iznin ardından çalışmalarına başlayacak. İlk 4 haftada ayni 11'i tercih eden Hırvat çalıştırıcı, Kasımpaşa maçında Linnes'in sakatlığı sebebiyle yeni transfer Latovlevici'ye şans vermiş ve Rumen oyuncunun ilk maçı olmasına rağmen performansından son derece memnun kaldığını da ifade etmişti.

Kazanan 11'i değiştirmek istemeyen Tudor'un geçtiğimiz haftanın neredeyse tamamına yakınında takımdan ayrı çalışan Linnes'in durumuna göre kadroyu şekillendirmesi bekleniyor. Norveçli oyuncunun oynaması durumunda Latovlevici karşılaşmaya yedek kulübesinde başlayacak. Orta saha ve hücum hattında ise herhangi bir değişikliğe gidilmesi beklenmiyor.

Öte yandan Hırvat hocanın oynamayan oyuncuların da kondisyonlarını hazır tutmak için yoğun çaba harcadığı belirtiliyor. Tudor'un oyuncularına sık sık "Lig uzun ve çok zorlu bir maraton o yüzden herkes yüzde yüz hazır olmalı" şeklinde uyarılarda bulunduğu gelen haberler arasında.

beIN Sports

Yediğimiz 3 golde duran toptan. Hiç akan oyunda gol yemedik. Burada Maicon ve Fernando'nun katkısı inanılmaz düzeylerde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yediğimiz 3 golde duran toptan. Hiç akan oyunda gol yemedik. Burada Maicon ve Fernando'nun katkısı inanılmaz düzeylerde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben birini saymak dahi istemiyorum, takim hazir olsa Antalya o golü atamazdi diyorum.
Diger iki kafa golüde su son üc mactada hava topu konusunu bayaga bir düzeltmeden önceydi.

Osmanlı maçındaki kafa golünde biraz şanssızlık da yok muydu ?Top yere indikten sonra birkaç kişinin ayağına çarpıp Serdar ın önünde kaldı.
Evet öyleydi ama Osmanli macindan sonraki üc mac sadece Antalyanin golü disinda hic hava topu vermedik.
Net Pozisyon zaten nerede ise hic vermiyoruz, rakibin pozisyonlari var ama iclerinden bir ikisi disinda net degil.

Yaniltici olan olay, biz 2012/2013´de bukadar iyi ve full bir takim degildik. O yüzden düsüsler basladi, CL maclari civari... Su an ise bana göre ikisini dahi kaldiracak gücte bir takim var, ama ikili zorlamanin olmamasinin da avantaja cevirebilme sansimiz bulunuyor. Aslinda her hafta zayif, orta sekerli, güclü, anadolu takimi yenmemiz gerekiyor. Konsantre ve baskili oynadigimiz sürece de bunu basaracagiz.

Su an ise hem takim olarak daha iyi oynuyoruz, hemde neredeyse her pozisyonu "olur" dedigimiz adamlar var. Hatta bunlarin yedekleri, gecen sezonlarda bizim aslarimiz halindeydi. Takim olarak fizik seviyemiz düsüsteydi, su an ise Galatasaray´da gördügüm, tarihinde fizik seviyesi en yüksek takim var.

Bu yüzden bu trendin devam edecegini düsünüyorum.

Yaniltici olan olay, biz 2012/2013´de bukadar iyi ve full bir takim degildik. O yüzden düsüsler basladi, CL maclari civari... Su an ise bana göre ikisini dahi kaldiracak gücte bir takim var, ama ikili zorlamanin olmamasinin da avantaja cevirebilme sansimiz bulunuyor. Aslinda her hafta zayif, orta sekerli, güclü, anadolu takimi yenmemiz gerekiyor. Konsantre ve baskili oynadigimiz sürece de bunu basaracagiz.

Su an ise hem takim olarak daha iyi oynuyoruz, hemde neredeyse her pozisyonu "olur" dedigimiz adamlar var. Hatta bunlarin yedekleri, gecen sezonlarda bizim aslarimiz halindeydi. Takim olarak fizik seviyemiz düsüsteydi, su an ise Galatasaray´da gördügüm, tarihinde fizik seviyesi en yüksek takim var.

Bu yüzden bu trendin devam edecegini düsünüyorum.

Hocam Selçuk ve Sinan'ın oyunu sabote ettiği gerçeğini görmüyor musun, kabullenmiyor musun; yoksa öyle bir şey yok onlar tüm kalpleriyle istekleriyle oynuyorlar da ben mi abartıyorum?

Üst Alt