Aslan Dövmesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan Dövmesi

Ne demek istediğinizi anlamadım. Galatasaraylıyım. Bunu bilseniz yeter.
Renktaş, öncelikle hoşgeldin.
Forumda bilmen gereken 2 şey var.
1) Doruk Ata TANRIVERDİ hayatında görüp görebileceğin en büyük trolldur. Antu'ya üye olmayı başarabilmiş ve üşenmeden parağraflarca yorumlar ile oradakileri bile aylarca trollemiş bir adamdır. Forumda bu işi hakikaten kaliteli bir şekilde yapan birkaç üye var. Keramettin abinin de yaptığı gibi sana yeni üye olduğun için takılanlar, uğraşanlar olabilir. Garipseme. (Bana da yapmışlardı zamanında :D)

2) Forumumuzun hiçbir forumda göremeyeceğin farklı bir jargonu vardır. Biraz zaman geçince alışırsın. Zurna, marizlemek, p gibi terimlerle yapılmış goygoylara şimdiden kendini hazırla.

Renktaş, öncelikle hoşgeldin.
Forumda bilmen gereken 2 şey var.
1) Doruk Ata TANRIVERDİ hayatında görüp görebileceğin en büyük trolldur. Antu'ya üye olmayı başarabilmiş ve üşenmeden parağraflarca yorumlar ile oradakileri bile aylarca trollemiş bir adamdır. Forumda bu işi hakikaten kaliteli bir şekilde yapan birkaç üye var. Keramettin abinin de yaptığı gibi sana yeni üye olduğun için takılanlar, uğraşanlar olabilir. Garipseme. (Bana da yapmışlardı zamanında :D)

2) Forumumuzun hiçbir forumda göremeyeceğin farklı bir jargonu vardır. Biraz zaman geçince alışırsın. Zurna, marizlemek, p gibi terimlerle yapılmış goygoylara şimdiden kendini hazırla.

Hoşbulduk Onur Adıbelli.

1) Doruk Ata Tanrıverdi'nin anlamsızca dövme konusunda seslenmesi çok garibime gitmişti. Hayatım boyunca dövme yapmayı düşünmedim bile. Dediğin gibi trollük yapmış o zaman. Bu arada Antu'da yaptıklarını takdir ettim. Ancak o ortamda nasıl dayanabildi. Ben Fenerbahçeli görmeye tahammül edemiyorum. Adam aylarca onlarla yaşamış diyorsun. Bravo.

2) Jargonlara alışırız problem yok. Bir şey rica edebilir miyim o zaman senden. Yazdıkları genelde şaka olan üyeleri söyler misin? Kimlere dikkat edeyim.

Üst Alt