Aslan Kükredi mi Böyle Kükrer | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aslan Kükredi mi Böyle Kükrer

Aslan kükredi mi böyle kükrer

Galatasaray'da erkek ve kadın voleybol takımları Türkiye Ligi'nin yanısıra Avrupa Kupaları'nda mücadelesini başarıyla sürdürüyor. Sarı-kırmızılı takımın kendine gelişinin detayları...

22 Aralık 2011 Perşembe - 16:36 DHA

Galatasaray yıllar sonra futbol değil, spor kulubü olduğunu hatırlamış durumda...

Başkan Ünal Aysal ve yönetici arkadaşları futbolun yanısıra basketbol ve voleybol şubelerine gereken desteği sağlayarak, amatör şubelerin yeniden zirve yarışına ortak olmasını sağladı. Sarı kırmızılı kulüpte futbol ve basketbolda gelen başarılı sonuçların yanısıra, voleybol takımları da aldıkları sonuçlarla hem Türkiye'de hem de Avrupa'da kupa kazanabileceği görüntüsü veriyor.

Voleybol Şube Sorumlusu Mehmet Cibara hem kadın hem de erkek voleybol takımlarının Türkiye'de şampiyonluk için sonuna kadar mücadele edeceğini belirterek, Ocak ayında yapılacak iki dev transfer ile kadın ve erkek voleybol takımlarına önemli takviye yapacaklarının müjdesini verdi.

Bu arada sarı kırmızılı kulübün erkek ve kadın voleybol takımları Türkiye Ligi'nin yanısıra Avrupa Kupaları'nda da mücadelesini başarıyla sürdürüyor. Erkek takımı oynadığı son 7 maçı üst üste kazanırken, kadın voleybol takımı ise üst üste 11 galibiyet elde ederek futboldaki üst üste alınan 6 maçlık galibiyet serisine paralel bir başarı halkası oluşturmayı başardı.

Galatasaray Kadın Voleybol Takımı 11 ve 18 Ocak tarihlerinde Belçika'nın Asteriks ardından Şubat ayında Yunanistan'ın AEK ekipleri ile karşılaşarak, bu iki takımı elemesi halinde, CEV Cup'ta Final Four oynayacak. Şube Sorumlusu Mehmet Cibara, Final Four'a kalacaklarından emin olduğunu vurgulayarak, kupayı Türkiye'ye getirmek arzusunda olduklarını söyledi.

Bu arada Kadın Voleybol Takımı'na sponsor bulunmadığı için başkan Ünal Aysal'ın direktifiyle, kadın voleybol takımının bütçesinin kulüp tarafından desteklendiği açıklandı.

Galatasaray Yurtiçi Kargo Erkek Voleybol Takımı da, Avrupa Challenge Kupası'nda önce Bosna Hersek ardından Fransız temsilcisi Rennes ile oynadıktan sonra Final Four hedefiyle hazırlıklarını sürdürüyor.

Bu arada Galatasaray Voleybol Şubesi cuma günü saat 13.00'te Pamukspor Tesisleri'nde düzenlenecek yeni yıl kokteylinde bir araya gelecek. Voleybol şubesini bir araya getirecek kokteyle yöneticilerden Adnan Öztürk, Ahmet Ocaklı ve Mehmet Cibara katılacak.

Galatasaray Kadın Voleybol Takımı -Yunanistan AEK

Galatasaray Yurtiçi Kargo Erkek Voleybol Takımı -Bosna Hersek geçersek Fransız temsilcisi Rennes ile

oynayacakmışız

rakipler hakkında bilgisi olna var mı arkadaşlar??

Cevap: Aslan Kükredi mi Böyle Kükrer

Rennes maçi olursa Avrupa'nin çesitli ülkerinden bir çok taraftarimiz maça gider, yalniz kalmazlar. Güzel olur..

2002 den sonra her branşda kötüydük tekrar hatırladık diğer braşlarımızı

Millete alay konusu oluyoruz böyle başlıklar nedeni ile. Ne kükremesi? Kime kükremişiz şimdiye kadar? 3. sınıf takımları yendik diye kükremiş mi olduk? Haritada yerini zor bulacağım ülkelerin dandik takımlarını yendik diye kükremiş oluyor isek Fenerbahçe, Eczacıbaşı, İBB, Halkbankası, Torul vs gibi takımlara ne yapmış oluyoruz?

Millete alay konusu oluyoruz böyle başlıklar nedeni ile. Ne kükremesi? Kime kükremişiz şimdiye kadar? 3. sınıf takımları yendik diye kükremiş mi olduk? Haritada yerini zor bulacağım ülkelerin dandik takımlarını yendik diye kükremiş oluyor isek Fenerbahçe, Eczacıbaşı, İBB, Halkbankası, Torul vs gibi takımlara ne yapmış oluyoruz?

KU$

Çok biliyorsun sen.

Yakalandın ezik.

.

bu bugün denk geldiğim ikinci mesajın.

yanlış sular diyelim susalım en iyisi.

Rahatsız mısınız siz?

Sizce gerçekten kükredik mi şimdiye kadar voleybolda? Kükrememiş isek bunu söyledim diye Kuş mu oldum (sığır diye hakaret eden arkadaşı şikayet ettim) şimdi? Neyin kafasındasınız arkadaşlar?

Rahatsız mısınız siz?

Sizce gerçekten kükredik mi şimdiye kadar voleybolda? Kükrememiş isek bunu söyledim diye Kuş mu oldum (sığır diye hakaret eden arkadaşı şikayet ettim) şimdi? Neyin kafasındasınız arkadaşlar?

Fb çok ezik bir kulüp. Kabul ediyorsun herhalde?

Çok samimi söylüyorum iş yerinde bir arkadaşım benimle bu başlık yüzünden dalga geçti diye yazdım o sinirle. Şaşırdığım diğer bir nokta da şimdi bu forumda Galatasaray herhangi bir konuda eleştirilmiyor mu? Eleştiren kuş mu oluyor? Eleştirmek için öncelikle has Galatasararlı olduğumuzu bir şekilde ispat etmemiz mi gerekiyor? Tam anlayamadım ben.

Bizim armamız yeter. Öyle her işe fb köpeğini karıştırma bence. Havuz konusunda da fb'yi örnek göstermişsin. Yapma bunları.

İyi de orada ben Feneri övmek babında vermedim ki o örneği. Havuzun delinemeyeceğine örnek olsun diye verdim. Övmek aklımın ucundan bile geçmemişti.

Üst Alt